Оксана Славна та квартет “Експромт”

Осіння пора радує вінничан не лише різнобарв’ям природи, довгоочікуваними дощами, але й бурхливим культурно-мистецьким життям міста.

04 листопада, продовжуючи традиції одного з найстарших в Україні джазових фестивалів — VINNYTSIA JAZZ FEST, —  запрошуємо вас у концертну залу філармонії на зустріч закоханих у джаз.

На сцені — молода талановита непересічна особистість — співачка, композитор, педагог Оксана Славна та інструментальний квартет “Експромт”: Юрій Кондрицький (клавішні), Олег Прокопчук (гітара), Юрій Гузєєв (бас-гітара), Денис Яцина (ударні). Саме такий творчий тандем цьогоріч мав честь відкривати Міжнародні дні джазової музики у Вінниці. Крім того, на їх спільному творчому рахунку — ряд успішних проектів: авторські вечори, кавер-версії світових хітів, джазові джеми. Сама ж Оксана є учасником популярних українських телевізійних шоу, відбіркових турів  “Євробачення”, членом журі вокальних конкурсів, постійним резидентом творчих делегацій у міжнародних проектах, автором саундтреків та гімнів ряду фестивалів.

Цього разу спільна робота молодих музикантів присвячена одній із найвидатніших співачок в історії джазу — Еллі Фітцджеральд. До програми вечора-триб’юту “першої леді джазу” ввійшли як її найпопулярніші хіти, так і маловиконувані віртуозні речі.

Вечір у стилі ч/б занурить в атмосферу романтичного і м’якого, несподіваного, нестримного та пристрасного, завжди такого різного справжнього американського джазу.

      04 листопада о 18:30, концертна зала філармонії

    Довідки: 66 13 50; 66 06 91; 093 027 75 70

     Все буде джаз!