До 75-річчя найстаршого професійного колективу Вінниччини та одного із кращих народних колективів держави – Академічного ансамблю пісні і танцю «Поділля» – їхні колеги з регіонів України готують свої вітання в проекті «НА ГОСТИНУ ДО «ПОДІЛЛЯ».
Першими «Поділля» вітає Академічний театр музики, пісні і танцю «Зоряни»! Гастрольно – концертні маршрути Академічного театру музики, пісні і танцю “Зоряни” – це, практично, усі міста України та країни Західної Європи, серед яких Німеччина, Бельгія, Голландія, Франція. Під час гастрольного турне по Франції відбулося 45 концертів у містах Ліон, Бордо, Ман. Три концерти з успіхом пройшли у Парижі. Зйомки колективу «Зоряни» у популярному телевізійному шоу Жака Мартена та запис його виступів у програмах французьких радіостанцій “Ностальжі” та “Європа-2”, які стали інформаційними спонсорами турне, дали можливість познайомити європейського глядача з майстерністю українських артистів.
Творче кредо колективу — три складові: музика, пісня і танець. У програмі театру – патріотичні, ліричні і жартівливі народні та сучасні пісні, оркестрові мелодії, яскраві обрядові танці та музично-хореографічні композиції, які сягають своїм корінням у фольклорні традиції, до автентичних джерел української пісні, а також танцювальна музика народів світу.

Концерт відбудеться 11 жовтня о 18:30 в залі Вінницької філармонії!

Вартість разових квитків — 100-320 грн.

Квитки в касі філармонії та частина в електронній касі за посиланням — https://vinnitsa.karabas.com/akademichnij-teatr-muziki-pisni-i-tancyu-zoryani

УВАГА!!! У вас є унікальна можливість придбати МУЛЬТИКВИТОК — абонемент одразу на 4 концерти проекту » НА ГОСТИНУ ДО «ПОДІЛЛЯ»» за супервигідною ціною — всього 320грн

Концерти, що входять до абонементу «НА ГОСТИНУ ДО «ПОДІЛЛЯ»»:

11.10.19 — Академічний театр музики, пісні і танцю “ЗОРЯНИ” (Кропивницький)

08.11.19 — Академічний ансамбль пісні і танцю “ЗАПОРОЖЦІ” (Запоріжжя)

06.02.20 — Академічний ансамбль пісні і танцю “ПОДІЛЛЯ” (Вінниця)

18.03.20 — Заслужений академічний БУКОВИНСЬКИЙ АНСАМБЛЬ пісні і танцю (Чернівці)

Партнер проекту  «НА ГОСТИНУ ДО «ПОДІЛЛЯ»» — Подільський регіональний страховий центр страхової компанії UPSK.