Живе у серці Батьківщина!

Увага!!! В зв’язку із загрозою масованих ракетних обстрілів, концерт «Живе у серці Батьківщина!» було перенесено на 09.11. Придбані квитки залишаються дійсними. Просимо вибачення за незручності. 
Запрошуємо усіх на авторський концерт українського співака та композитора, народного артиста України Станіслава Городинського!
За свою кар’єру він створив більше 100 естрадних хітів та безліч обробок українських народних пісень для хору і вокальних ансамблів.
Автор відомої пісні «Українцям» в тандемі з симфонічним оркестром Вінницької обласної філармонії ім. М.Д. Леонтовича Станіслав Городинський презентує нову програму «Живе у серці Батьківщина!».
Вашій увазі любовна лірика та патріотичні хіти, що уже стали хрестоматійними, українська поезія і співоча душа нашого народу — усе це в авторському вечорі Станіслава Городинського, який відбудеться 09 листопада о 18:30 в залі Вінницької філармонії.
Ви почуєте ті пісні, що були написані якраз в роки незалежності України. У них оспівується любов до матері, до жінки, до родини, до Батьківщини. Ці твори на вірші Ніни Шаварської, Марії Ясакової, Світлани Травневої, Олега Приймака, Марії Бойко, Володимира Вознюка, Ганни Чубач.
Квитки у касі філармонії та у електронній касі https://afisha.vn.ua/events/zhyve-u-sertsi-batkivshchyna-0