Заслужений академічний Закарпатський народний хор

  Дорогі вінничани та гості міста! 19-го жовтня Вінницька обласна філармонія розпочинає цикл концертів “СЛУХАЙ, СПІВАЙ, ГРАЙ УКРАЇНСЬКЕ”. Протягом року на вас традиційно чекатиме чотири концерти знаних колективів, популяризаторів народної творчості нашої країни. Першими вінничани зустрінуть Заслужений академічний Закарпатський народний хор з міста Ужгород, який представить програму “Ой, на горі винобрання”

   Про цей колектив знято фільми і видано кілька книжок, з його творчого спадку можна зібрати унікальний фотоархів і цілу нотну бібліотеку. Про кращих солістів вже складено легенди, і ледь не кожен артист колективу міг би стати героєм окремого роману. Заслужений академічний Закарпатський народний хор пройшов славний шлях, сповнений злетів і постійних творчих пошуків, карколомного успіху та насиченого гастрольного життя. Разом зі своїм народом ділив потрясіння і труднощі, ледь виживав у 90-х і відроджувався з незалежністю України. Він був і залишається унікальним явищем вітчизняної культури як єдиний в Україні професійний колектив, що зберігає і пропагує не лише українське мистецтво, а й мистецтво всіх національних меншин Срібної землі. Основа репертуару – старовинні русинські, українські, словацькі, угорські, чеські, румунські, німецькі, ромські народні пісні і танці, які колектив презентує на всіх теренах України та за кордоном.

Тож, не пропустіть нагоди разом зробити перший крок в найнаціональнішому проекті 81-го сезону філармонії 19-го жовтня о 18:30.

Довідки за телефонами (0432)66-13-50, (0432)66-06-91 та за номером мобільного (093)027-75-70

Промо відео:

1. Закарпатський хор Тече вода каламутна Ukrainian song

https://www.youtube.com/watch?v=_4PKkU3vaL8

2. Ой, заграли музики Закарпатський народний хор 1960s Ukrainian folk song

https://www.youtube.com/watch?v=rQX5GPIhryA&list=PLGFAO7TzztkpMMT7BYA3hdDE5nUXFhHH5

Ïå÷àòü

1

3

2