Запрошуємо на день народження «Аркати»!

«НАМ — 25!»

31 травня 1993 року в залі ТРК «ВІНТЕРА» відбувся перший концерт новоствореного камерного оркестру «Арката» Вінницької обласної філармонії.

25 років — перший серйозний ювілей. Більше 2000 концертів в Україні та за кордоном, понад 700 творів діючого репертуару, участь в міжнародних фестивалях та культурних делегаціях, два компакт-диска, започатковані з ініціативи оркестру фестивалі, співпраця з відомими виконавцями і диригентами, присвоєння звання «академічного» — сьогодні оркестр є флагманом класичного музичного мистецтва на Вінниччині і обов’язковим учасником усіх культурно-мистецьких заходів.

31 травня 2018 року «Арката» запрошує усіх на святкування свого 25-го дня народження. У програмі традиційного закриття концертного сезону філармонії беруть участь солісти оркестру Олена Шевченко (скрипка), Ємілія Писаренко-Івлєва (скрипка), Костянтин Алексич (ударні), народна артистка України Ірина Швець (сопрано), Наталія Лановенко (сопрано), Володимир Полторацький (тенор), Йосип Машталяр (баритон), художній керівник та головний диригент — заслужений діяч мистецтв України Георгій Курков.

На завершення вечора серед власників абонементів відбудеться розіграш цінного подарунку від партнера проекту «Вечори з “Аркатою”», друга і мецената оркестру Валентина Мальованого і його ювелірної фабрики «Мальва».

Музичні сюрпризи, вітання, подарунки, маса вражень і найяскравіші емоції — 31 травня о 18:30, концертна зала Вінницької обласної філармонії ім. М.Д. Леонтовича.

Квитки в касі філармонії та частина в електронній касі — КУПИТИ КВИТОК

Вартість квитка — 90 грн

Детальна інформація за телефонами (0432)66-13-50, (0432)66-06-91, (093)027-75-70

День народження «Аркати». Афіша
День народження «Аркати». Афіша