5-го квітня на сцені обласної філармонії заключний концерт проекту “Знай наших”, у якому представлені відомі вінничани, що здобули визнання далеко за межами рідного міста.
Герої фінального вечора абонементу Віталій Козицький (баян, м.Київ), автор і виконавець Віктор Ліфанчук (гітара, вокал, м.Вінниця) та Академічний камерний оркестр “Арката”.

Віталій Козицький закінчив Вінницьке училище культури і мистецтв ім. М. Леонтовича  та Національну музичну академію України ім. П.І. Чайковського.

Ще студентом четвертого курсу став солістом Вінницької обласної філармонії.
Яскравою оцінкою творчих здобутків обдарованого музиканта є його незмінний успіх у концертних залах України та за кордоном. Віталій – лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів.

Віктор Ліфанчук відомий публіці як виконавець власних пісень та творів сучасних  українських авторів. За його ж словами, це пісні про реалії людського життя, про дружбу і любов, про природу, її красу і здорове дихання.

Усі твори Віктора Ліфанчука сповнені національного колориту, українського мелосу.

У його творчому доробку є концерти у престижних залах України і будинках престарілих, він бере участь у добродійних заходах у Вінниці.

На власників абонементів цього циклу по завершенні концерту чекає розіграш цінного подарунку від партнера проекту товариства МАЙСТЕР-МЕРЕЖА.

Тож чекаємо на вас 5-го квітня о 18:30 в залі філармонії.

Довідки за телефонами 66-13-50, 66-06-91 та за номером мобільного (093)027-75-70

koz-af