Я возвращаю Ваш портрет

09 жовтня розпочинається цикл концертів «Браво, Маестро!». Подільські митці сцени презентують музично-театральний проект пам’яті видатних співачок минулого І.Юрьєївої, К.Шульженко, Л.Орлової та Л.Гурченко «Я возвращаю Ваш портрет».

   Виконавці – заслужені артисти України Ірина Швець (автор ідеї, вокал),Таїсія Славінська (режисура), Володимир Тюрін (фортепіано),  Анатолій Вольський (конферанс).

    Початок о 18:30

   Довідки за тел.: 66-13-50, 66-06-91

shvec

Ірина Швець

(заслужена артистка України)

Закінчила Санкт-Петербурзький інститут театру, музики та кінематографу імені М.Черкасова. Стажувалась в музичній академії ім. Я.Сібеліуса (м.Хельсінкі, Фінляндія).

Доцент кафедри естрадного мистецтва ВДПУ ім.М.М.Коцюбинського. Солістка Вінницької обласної філармонії.

У 2011 році Указом Президента України Ірина Швець нагороджена Орденом княгині Ольги.

В 2011, 2014 рр. стала автором ідеї, режисером та виконавицею моновистав “Голос жінки” (до відкриття 75-го концертного сезону) та “Така її доля” (за мотивами поеми “Катерина” до 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка).

turin

Володимир Тюрін

(заслужений артист України)

    Піаніст, композитор, аранжувальник.

    Закінчив Київську консерваторію ім.П.І.Чайковського. Працював солістом та концертмейстером у Київській філармонії, Укрконцерті, Київконцерті.

   За 32 роки перебування на концертній естраді взяв участь у більш, ніж 2500 концертах. Гастролює в Росії, країнах Азії та Європи.

   Володар міжнародної премії ім.С.Гулака-Артемовського.

volsky

Анатолій Вольський

(заслужений артист України)

    У 1989 році закінчив Київський театральний інститут ім.І.К.Карпенка-Карого за спеціальністю “Актор драматичного театру і кіно”.

     З 1992 року працює актором Вінницького академічного музично-драматичного театру ім.М.Садовського. В його акторському репертуарі понад 50 ролей. Майстер сцени.

   Роботу в театрі поєднує зі зйомками в кіно. Веде активну концертну діяльність. Гастролює містами України та за її межами.

slavin

Таїсія Славінська

(заслужена артистка України)

    Українська артистка драматичного театру, режисер-постановник.

   У 1981 році закінчила театральну студію при Національному академічному театрі імені Івана Франка за фахом «Артистка драматичного театру». У 2000 році закінчила режисерський факультет Київського національного університету культури і мистецтв. У 2006 році — магістратуру Київського національного університету театру, кіно і телебачення умені І.Карпенка-Карого (режисер-постановник).

    Актриса і режисер Вінницького академічного музично-драматичного театру ім.М.Садовського. Працює під керівництвом головного режисера Віталія Селезньова.