XVI міжнародний фестиваль імені П.І. Чайковського та Н.Ф. фон Мекк розпочався

Традиційний XVI міжнародний фестиваль імені П.І. Чайковського та Н.Ф. фон Мекк розпочався. Перші його акорди пролунали саме там, де бував Петро Ілліч і творив – у Браїлові, що неподалік Вінниці, у колишньому маєтку меценатки композитора і доброго його друга – баронеси Надії Філаретівни фон Мекк.

Взяв ці акорди один з найвідоміших в краї музичних колективів – академічний камерний оркестр «Арката» Вінницької філармонії. І цілком логічно, що акорди озвучили ноти, написані Чайковським. Це були його романси, виконані нашими солістами: Наталією Лановенко, Володимиром Полторацьким та Йосипом Машталером.

Дісталось пам»яті й іншим славетним авторам – Моцарту, Кос-Анатольському, Бонковському і Гарделю. А вже усі ці озвучені спомини дістались браїлівській публіці, котрої, теж традиційно, було якраз по вінця зали.

З її легкої руки, тобто аплодисментів, фестиваль рушив Вінниччиною, де протягом тижня відбудеться 11 концертів. А в понеділок на головному сценічному майданчику фестивалю гратиме симфонічний оркестр Вінницької філармонії. І за його диригентським пультом ТАНЦЮВАТИМЕ відомий вінничанам за минулими фестивалями диригент з Аргентини Раміро Аріста. В якості соліста виступить колишній вінничанин, а нині концертмейстер Лозанського камерного оркестру, це Швейцарія, Олександр Грицаєнко. Звучатиме, звичайно ж, музика Чайковського.

То ж, не зачехляйте головну зброю меломана – долоні. На фестивалі дозволені усі калібри оплесків.

(Більше фото дивіться ТУТ)

Відео з концерту тут

Фестиваль Чайковського Вінниця-Браїлів
Фестиваль Чайковського Вінниця-Браїлів