Хор «Чернівці» співатиме для вінничан

tcern12 лютого у Вінницькій обласній філармонії відбудеться концерт Академічного камерного хору «Чернівці» Чернівецької обласної філармонії.

Цей музичний колектив було засновано 1993 року. Він має молодіжний склад і новаторський характер. Його учасники — студенти училища мистецтв імені С. Воробкевича і кафедри музики Чернівецького національного університету імені Ю. Федьковича.

На посаду художнього керівника і диригента дирекція філармонії запросила молоду випускницю диригентсько-хорової кафедри і оперної режисури Національної музичної Академії України Надію Селезньову.

Кажуть, що мистецький колектив мусить попрацювати деякий час, щоб досягти належного звучання і створити свій неповторний репертуар. Молодим буковинським хористам це вдалося зробити за дуже короткий час.

Зараз у репертуарі Академічного камерного хору «Чернівці» понад 70 творів — від класичної — до легкої музики та естрадного аранжування.

Надія Селезньова каже, що її мета — показати хоровий колектив якомога більш багатогранним. Отже, «Чернівці» виконують універсальну хорову програму, котра включає в себе твори різних епох та різних напрямків. Це духовна музика, класика, народні пісні, та сучасні мелодії у цікавому аранжуванні. Приходьте слухати!