“Врятуємо кожного бійця — захисника України”

IMG_8285Проявляючи активну громадську позицію та висловлюючи підтримку тим, хто боронить кордони нашої держави на сході, колектив філармонії бере активну участь у благодійних акціях на підтримку учасників АТО. 

03 вересня у залі філармонії відбувся Благодійний концерт “Мистецтво — за мир” за участю Академічного камерного оркестру «Арката» та Академічного камерного хору «Вінниця», а 05 вересня Академічний ансамбль пісні і танцю «Поділля» виступив на площі Т.Шевченка.

06 жовтня у приміщенні Академічного музично-драматичного театру ім.М.Садовського відбувся заключний концерт Обласного благодійного марафону, організованого з ініціативи Голови обласної Ради Сергія Свитка «Врятуємо кожного бійця — захисника України», до постановки якого запрошено керівництво, а до участі — творчі сили філармонії. Усього протягом благодійного марафону (16 вересня — 06 жовтня) небайдужими мешканцями області  на користь поранених та постраждалих в зоні АТО військовослужбовців перераховано на рахунок Вінницької обласної організації Товариства Червоного Хреста 761505 грн..

Колективи філармонії також дали ряд благодійних виступів у школах-інтернатах для дітей біженців та тих, чиї батьки загинули в зоні АТО.

Усього силами філармонії зібрано (одноденний заробіток  працівників колективу та кошти, виручені від реалізації квитків) та перераховано на благодійні рахунки 18968,0 грн.

IMG_8240

IMG_8261IMG_8246

IMG_8346

IMG_8353

IMG_8303