Волинський народний хор вітає вінничан

3-го лютого в рамках всеукраїнського гастрольного туру Державний академічний Волинський народний хор вітає вінничан зі святами, презентуючи різдвяну шоу-програму “Щедрівочка щедрувала”, до якої включено ряд народних колядок та щедрівок, що ввійшли до нового аудіо-альбому колективу.

Хор засновано в 1978 році в місті Луцьк з ініціативи та під орудою народного артиста України Анатолія Пашкевича. З 1989 року колектив очолює заслужений діяч мистецтв України Олександр Стадник.

За роки хор провів більше 3500 концертів, під час яких колективу аплодували найбільші концертні зали Канади та США, Італії, Греції, Польщі, Австрії, Бельгії, Франції, Німеччини. Випущено 6 аудіо-альбомів з записами більш як сотні пісень, які були вперше виконані саме Волинським народним хором. В 2008 році вийшла в світ книга “Співає Волинський народний хор” де зібрано 120 кращих пісень з репертуару колективу, основу якого складає пісенний, музичний та хореографічний матеріал Волині, в тому числі — фольклорна спадщина в записах Лесі Українки та Оскара Кольберга.