журбенкоВАСИЛЬ ЖУРБЕНКО

У 1996 р. закінчив Санкт-Петербурзьку  державну академію культури по класу кларнета. З 1997-2000 працював у Міському естрадно-духовому оркестрі. З 2003 року гастролює з різними колективами по території України та за кордоном (Швейцарія, Німеччина, Нідерланди). Викладач Вінницького училища культури і мистецтв ім.М.Леонтовича. З 2008 року — соліст-інструменталіст Вінницької обласної філармонії.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

марчукОЛЕГ МАРЧУК

     У 1998 р. закінчив Вінницьке училище культури і мистецтв ім.М. Леонтовича по класу ударних інструментів. Досвідчений викладач, учні якого неодноразово здобували звання “Кращий молодий барабанщик України”. Учасник всеукраїнських та міжнародних конкурсів і фестивалів. З 2003 року працює у Вінницькій обласній філармонії.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 kshyvakЮРІЙ КШИВАК

     У 1989 році закінчив Львівську консерваторію по класу скрипки. З 1993 — артист Академічного камерного оркестру “Арката”, соліст-інструменталіст Вінницької обласної філармонії. Викладач Вінницької дитячої музичної школи №1. Учасник міжнародних фестивалів та конкурсів.

 

 

 

 

 

 

 

 прокопчукОЛЕГ ПРОКОПЧУК

      У 2008 р. закінчив навчання у Харківському національному університеті мистецтв ім. Котляревського по класу гітари. Після навчання працював викладачем у музичних школах Харкова та Вінниці. Засновник молодіжного гурту « Mola mola», де виступає у ролі провідного музиканта. З 2011 року  — соліст-інструменталіст Вінницької обласної філармонії, співпрацює із Академічним камерним оркестром “Арката” та Квартетом Романа Кульматицького.

 

 

 

 

 

 

 

 

strtiy

ВОЛОДИМИР СТРАТІЙЧУК

Випускник Вінницького училища культури і мистецтв ім.М.Д.Леонтовича та Київського інституту музики ім.Р.М.Глієра (естрадно-джазовий факультет).

Працював артистом Національного президентського оркестру України, естрадно-джазового оркестру “Вінбенд”, учасник гурту “Jazz Atmossphere”. В 2009 р. на Міжнародному фестивалі-конкурсі в м.Хмельницькому отримав нагороду “Кращий саксофоніст фестивалю”.

Leave a Comment