948321СТАНІСЛАВ ГОРОДИНСЬКИЙ

Заслужений артист України

Співак та композитор, автор більш, ніж 100 естрадних пісень, багатьох обробок українських народних пісень для хору та ансамблів.

Закінчив Київський державний інститут культури.

Працював начальником Тульчинського районного відділу культури, першим заступником начальника управління культури Вінниччини, з 2004 р. — директор Вінницького училища культури і мистецтв ім.М.Леонтовича.

Переможець національного радіофестивалю «Пісня року»(1998 р.), музичного фестивалю «Вечори над Латорицею» (Мукачеве, 1998 р.), конкурсу «Людина року» (2000 р.). Володар багатьох премій та нагород.

 

 

 

 

 

славна1ОКСАНА СЛАВНА

Випускниця Вінницького Державного педагогічного університету ім.М.Коцюбинського. Після закінчення працювала викладачем вокалу в Ужгородському училищі культури.

Займається композиторською діяльністю, автор ряду популярних естрадних пісень. Лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів: Всеукраїнський пісенний фестиваль ім. Михайла Машкіна, Фестиваль – конкурс сучасної пісні «Кришталеві грона», Міжнародний конкурс естрадної творчості «Перлина Ялти», Молодіжний конкурс-фестиваль популярної музики «Сузір’я», Всеукраїнський фестиваль сучасної музики «Червона Рута», Всеукраїнський відкритий фестиваль сучасної молодіжної музики «Зоряний дощ», Міжнародний конкурс  в м.Кастрокаро (Італія).

У 2006 році отримала Премію Кабінету Міністрів України «За особливі досягнення молоді у розбудові України».

З 2007 року – солістка оркестру Управління Міністерства Внутрішніх справ України у Вінницькій області. Співпрацює з Муніципальним естрадно-джазовим оркестром «Він-бенд», Квартетом Романа Кульматицького. З 2012 — солістка Вінницької обласної філармонії.

 

 

 

яблонскаяІННА ЯБЛОНСЬКА

Випускниця музичного училища ім. Леонтовича у Вінниці по класу акордеона. У 1995р. завершила навчання у педагогічному інституті ім. Драгоманова (м.Київ), у 1999 р. — у Вінницькому педагогічному інституті.

З 2012 р. — солістка-інструменталістка Вінницької обласної філармонії. Веде активну концертну діяльність в Україні та за кордоном.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

савченко1НАТАЛІЯ САВЧЕНКО

У 2011 році закінчила Вінницький державний педагогічний університет ім.М.Коцюбинського. Лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів:  «Захід ХХІ ст.» (Україна), «Музична парасолька» (Україна), «Games of Vesprem» (Угорщина), «Golden autumn» (Швеція).

Учасниця популярних українських телевізійних шоу-проектів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЕЛІНА МБАНІ

Ld-fW5SlkZIСтудентка вокального відділу Вінницького училища культури і мистецтв ім. М.Леонтовича. Лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів: «Музична Парасолька», «Кришталеві Грона», «Молода Галичина», «Кришталевий Жайвір», “Співограй”, “Столиця запрошує”, “Ялтинський берег”. З 2013 р. співпрацює з Муніципальним естрадно-джазовим оркестром «Він-бенд», Квартетом Романа Кульматицького та з Тріо Юрія Кондрицького.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

travinskyБОГДАН ТРАВІНСЬКИЙ

Студент вокального відділу Вінницького училища культури і мистецтв ім.М.Леонтовича. Лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів, учасник Міжнародних днів джазової музики у Вінниці, співпрацює з Муніципальним естрадно-джазовим оркестром «Він-бенд», Квартетом Романа Кульматицького та з Тріо Юрія Кондрицького.

Leave a Comment