Колектив виник у вересні 2012 року. У ньому об’єдналися вже відомі вінницькі музиканти — випускники мистецьких вищих навчальних закладів України, які паралельно працюють і в інших проектах.

   За час роботи в філармонії у співпраці із відомими вінницькими виконавцями (Роман Кульматицький, Олександр Хорєв, Володимир Стратійчук, Анатолій Дякон, Руслан Багрій, Сергій Сотніченко, Олег Марчук, Оксана Славна, Еліна Мбані, Богдан Травінський, Гліб Зельгін) колектив реалізував ряд оригінальних проектів, таких як “Славний джаз”, “Італійський дворик”, “Про кохання і не тільки” (авторський вечір співачки і композитора Оксани Славної), “Зірковий рок”, “Знайомство з джазом”, “Навколо світу за годину”, ‘My Funny Valentine’ (до Дня закоханих), “Ніхто не забутий, ніщо не забуто” (до 70-річчя визволення Вінниччини), “Червона рута — квітка надії” (до 65-річчя від дня народження В.Івасюка).

Юрій Кондрицький (клавішні)

sEWokUI6Vc0

  Олег Прокопчук (гітара)

EPpBCuaq5lA

 

 

 

 

 

 

 

Дмитро Марчук (ударні, перкусія)

marchuk

 

Сергій Роздобудько (вокал)

Роздобудько

 

 

 

Юрій Гузєєв (бас-гітара, контрабас)

Гузеев 2

 

 

 

 

 

 

 

 

З часом склад колективу змінювався. Музиканти удосконалюються, знаходять нові форми самовираження, поєднують свої виступи з іншими колективами філармонії, беруть участь у, здавалося б, не властивих для свого жанру концертах і виступах. Наприклад, у роботі нашої Дитячої філармонії (ДМЛ).

expromt (2) (k) expromt (3) (k) expromt (4) (k) expromt (1) (k)

Leave a Comment