Відкриття Міжнародного Шевченківського свята «В сім’ї вольній, новій»

24 травня о 18-й годині в обласній філармонії ім. М.Д. Леонтовича відбудеться урочисте відкриття Міжнародного Шевченківського свята «В сім’ї вольній, новій».

У ньому візьмуть участь поети, літератори, художники та митці з усіх регіонів України, а також з Польщі, Болгарії, Латвії та інших країн.

 В  рамках свята проводитимуться виставки, тематичні екскурсії, літературно-мистецькі вечори, а також відбудеться театралізоване дійство «Борітеся – поборете!»

У м. Вінниці гості свята побувають на відкритті всеукраїнської художньої виставки «Мальовнича Україна»,  відвідають Вінницький обласний літературно-меморіальний музей-садибу ім. М. Коцюбинського, проведуть творчі зустрічі із студентами вищих навчальних закладів м.Вінниці (Державного педагогічного університету  ім.М.Коцюбинського, Державного політехнічного університету та Донецького національного університету ім.В.Стуса), а також зустрінуться з читачами обласної універсальної наукової бібліотеки ім.К.А.Тімірязєва, бібліотеки для дітей ім.І.Я.Франка, обласної бібліотеки для юнацтва та учнями загальноосвітніх шкіл міста.

Протягом 24-26 травня святкові заходи відбуватимуться у Вінниці, Немирові, Літині, Калинівці,Тульчині, Ямполі, Теплику, Шаргороді, Могилеві-Подільському, Жмеринці, Браїлові та Гайсині.taras11