Вокальне мистецтво яскраве та багатогранне. Стиль бельканто вимагає від співака досконалої техніки володіння голосом, виняткової мелодійної зв’язності, тривалого дихання, легкості, вишуканості та, звісно, емоційної насиченості співу. Цей стиль вокального виконання був особливо поширений в європейському, зокрема італійському оперному мистецтві XVII—XIX століть, а в перекладі з італійської «бельканто» означає «прекрасний спів».

Саме італійська та українська мови очолюють світовий рейтинг за милозвучністю. І ні для кого не секрет, що солов’їна українська пісня століттями заворожує кожного, хто її чує, а голоси українців викликають захоплення у найвибагливішої публіки.

З часів Київської Русі і по сьогодні українці чарувала світ своїми бездоганними голосами. Наші співаки прикрашають найкращі сцени земної кулі. Їм стоячи аплодували в найбільших світових залах колись і дарують овації й нині.

Отож, 29 червня о 18:00 ми запрошуємо вас до Вінницької філармонії насолодитися унікальним явищем — «Українським бельканто», для вас лунатимуть перлини вітчизняної та західно-європейської музики на честь видатних співаків України.