Українська класична музика мандрує!

УВАГА! ЗМІНИ! Купувати МУЛЬТИКВИТКИ до філармонії стає вдвічі вигідніше!
Придбавши будь який із 6-и абонементів (мультиквитків) 83-го концертного сезону філармонії: «СИМФОНІЧНИЙ ПРЕЗЕНТУЄ», «НА ГОСТИНУ ДО «ПОДІЛЛЯ»», «ВЕЧОРИ З «АРКАТОЮ»», «
STEINWAY & K°: НОВА  ГЕНЕРАЦІЯ», «….І НЕ ТІЛЬКИ ДЖАЗ», «OPERA PROJECT», — ви автоматично та абсолютно безкоштовно отримуєте квиток на концерт української класичної музики в рамках всеукраїнського туру Ukrainian Live Tour.

 

Ukrainian Live Tour 

Українська класична музика мандрує!

Українська музика неймовірно красива! Коли ви її почуєте, то напевно, як і ми, здивуєтесь, чому її ніхто не знає? Це надзвичайно цінний скарб, який нам варто берегти.

Для того, щоб вся країна змогла познайомитись і полюбити цю музику, ми проведемо ряд концертних подій у найбільших містах України з програмою найкращих зразків маловідомої української класичної музики. Ми залучимо найкращих музикантів для того, щоб привернути увагу до краси та значущості українського мистецтва. Точка відліку – Львів, місто народження нашого проекту. Далі – Тернопіль, Хмельницький, Вінниця, Житомир, Рівне, Київ, Чернігів, Харків, Запоріжжя, Дніпро, Кропивницький та Одеса.

Ми знаємо та слухаємо європейських композиторів, а наскільки добре знаємо своїх? З понад 1000 композиторів України більшість пересічних громадян назвуть до 10. Ми готові докласти максимум зусиль, щоб це змінити. Музика має ЗВУЧАТИ. Коли музика не звучить, вона не існує. Зробити так, щоб українська музика звучала в провідних містах України, а в перспективі й Європи — ось мета Ukrainian Live Tour.

!!! За підтримки УКРАЇНСЬКОГО КУЛЬТУРНОГО ФОНДУ !!!

Микола Гав’юк – скрипка
Богдана Неділько – віолончель
Дмитро Микитин – фортепіано

В програмі: С. Воробкевич – Фантазія для фортепіано
С. Людкевич – «Голосіння» для скрипки і фортепіано
В. Безкоровайний – «Спомин з гір», «Пісня без слів», «Вечірні мрії» (для фортепіано)
Н. Нижанківський – Тріо
З. Лисько – Соната для фортепіано
С. Людкевич – Тріо «Ноктюрн» (Мале тріо)
Б. Кудрик – Вальс для фортепіано
Л. Мазепа – Елегійний ескіз (Тріо)
Б. Кудрик – Гумореска для фортепіано
В. Барвінський – Соната для віолончелі та фортепіано
Р. Сімович – Фантазія для фортепіано
А. Кос-Анатольський – Романс з балету «Хустка Довбуша» для скрипки і фортепіано
В. Барвінський – Колискова (Тріо)

Чекаємо на вас 23 вересня о 18:30 в залі Вінницької філармонії! Детальна інформація за телефонами (0432)66-13-50, (0432)66-06-91, (093)027-75-70