Stand With Ukraine

Дев’ять років тому в нашу країну прийшла війна. Вже більше року, під незгасаючим вогнем, Україна стоїть непохитною стіною перед навалою орди, захищаючи увесь цивілізований світ від найбільшого зла XXI сторіччя. Але, щоб ця стіна вистояла, увесь світ має стояти разом з нами!
28 березня запрошуємо усіх на концерт «Stand With Ukraine». У цій символічній назві – зосереджена велика міць всеосяжної допомоги кожної свідомої людини з усього світу, численних масштабних акцій по усій планеті для посилення нашого опору.
З початком повномасштабного вторгнення росіян в Україну звичайні люди та світові зірки стали на підтримку українського народу. В знак глибокої вдячності усім, хто разом з нами, квартет «Експромт» та солісти філармонії: Наталія Бурмістрова, Ольга Плакидюк та Антон Лазаренко співатимуть пісні артистів та колективів, які допомагають Україні.
Нагадуємо, що частина коштів, виручених з продажу квитків, буде спрямована на потреби ЗСУ. Продовжуймо стояти, тримаймо стрій, бо разом ми непереможні! #StandWithUkraine
Квиткис у касі філармонії та в електронній касі https://afisha.vn.ua/events/stand-ukraine