СОН РІЗДВЯНОЇ НОЧІ

Вінницька обласна філармонія відчиняє свої двері для усіх маленьких вінничан та гостей нашого міста! У цей непростий час артисти хочуть створити для діток справжнє свято і подарувати можливість з новою силою повірити у дива! Все це у грандіозній святковій виставі «СОН РІЗДВЯНОЇ НОЧІ». Автор сценарію та режисер-постановник – Олександр Бойцун.

На вас чекає надзвичайно захоплива історія, зустріч із героями популярних мультфільмів, цікаві інтерактиви та солодкі подарунки. Незабутні враження для усієї сім’ї гарантовані! Не пропустіть нагоди подарувати вашим діткам справжню новорічну казку, сюжет якої перенесе вас у неймовірний світ фантазій…

З давніх-давен люди вірили у дива, і, зазвичай, найбільші чудеса траплялися у святкову пору, адже саме тоді магія на землі оживала і відбувалися ті речі, які навіть не всі могли пояснити. Хто б міг подумати, що якраз в переддень свята хитрий дідько вирішить попустувати й начаклувати так, що повідчиняються портали у паралельні світи, крізь які з різних вимірів телепортуються казкові створіння та зустрінуться у нашому світі. І серед них будуть не тільки усім знайомі та улюблені герої, а й лиходії, які захочуть завадити святу…

Втім, будьте певні, що друзі з різних світів, разом із глядачами, спільними зусиллями зуміють подолати всі труднощі та випробування, які випадуть на їхню долю, і вкотре зможуть зробити так, щоб добро тріумфувало, а найголовніше, допоможуть Святому Миколаю з подарунками дістатися до діток!

Ця незвична історія трапилася в звичайнісінькому українському селі, в різдвяно-новорічний час, коли люди святкували та веселилися… Втім, цього разу всі могли залишитися без свята, адже до оселі однієї господині завітали неземні чари… А наснилося їй це все, чи трапилося насправді – ви подивіться та самі все вирішіть.

Вистави триватимуть з 16-го  грудня по 5-е січня.

Квитки в касі філармонії та у електронній  касі https://afisha.vn.ua/events/son-rizdvyanoyi-nochi