Андрій Остапенко та Юрій Шутко

     Триває новий філармонійний проект “Київ-Вінниця Транзит”, до участі у якому запрошені столичні виконавці — від солістів до симфонічного оркестру.

     01 листопада на сцені філармонії — дует унікальних на теренах України музикантів. Програму «DUETTO CONCERTANTE» презентують солісти Національної філармонії України — заслужені артисти України Андрій Остапенко (гітара) та Юрій Шутко (флейта).

    Ostapenko2 Андрій Остапенко — один із яскравих представників гітарної виконавської школи України, випускник Київської державної консерваторії імені П.І.Чайковського, учень видатних маестро Паоло Пегораро і Стефано Віоли (Італія).

Учасник гітарних фестивалів і форумів, член журі міжнародних і національних конкурсів. Андрій Остапенко відомий як перший виконавець нових оригінальних творів, написаних українськими композиторами для гітари, які успішно презентує на фестивалях Національної спілки композиторів України. До своїх зарубіжних гастрольних програм (Італія, Польща, Швейцарія, Азербайджан, Португалія, Велика Британія, Іспанія) завжди включає твори українських композиторів.

    shutko2Юрій Шутко — випускник Литовської та Київської державних консерваторій, за програмою ЮНЕСКО стажувався в Міжнародному університеті музичного мистецтва у Франції.

     Репертуар музиканта охоплює твори всіх стилів і жанрів для флейти соло, флейти у супроводі фортепіано або оркестру, створені композиторами світу за останні триста років. Багато транскрипцій популярної музики він виконав сам. Юрій Шутко – перший виконавець багатьох творів для флейти, як зарубіжних, так і вітчизняних композиторів, написаних спеціально для нього.

     Юрій Шутко грає на єдиній в Україні золотій флейті японської фірми “SANKYO”, яка спеціалізується на випуску концертних інструментів для сольних виступів всесвітньо відомих музикантів-флейтистів. Він є обличчям цього бренду в світі.
Виконавець записав три сольні альбоми: “Золота флейта України”  (2005), “Молитва до Орфея” (2005) та “Дарунок для Марійки” (2008).

    Блискучі солісти і ансамблісти, Андрій Остапенко і Юрій Шутко готують для вінничан програму, яку почне коронна страва репертуару професійних гітаристів — “Спогади про Альгамбру”, написану одним із засновників сучасного виконавського мистецтва на цьому інструменті, “Сарасате на гітарі” — Франсіско Тарреґою. Крім того до програми увійшла оригінальна інтерпретація музики Баха і твори трьох видатних італійських гітаристів, що жили на перетині XVIII-XIX століть — Джуліані, Каруллі, Леньяні.

Програма  «DUETTO CONCERTANTE»:

Ф. Таррега. “Спогади про Альгамбру”
Й.С. Бах. Соната №4 С-dur
T. Гауде. Соната  ор.24
М. Джуліані. Попуррі на теми опер італійських композиторів
Ф. Каруллі. Фантазія на теми опери Белліні «Пірат»
Л. Леньяні. Концертний дует  ор.23

Квитки в касі філармонії та частина в електронній касі

Вартість квитка — 100 грн.

Детальна інформація за телефонами (0432)66-13-50, (0432)66-06-91, (093)027-75-70

01.11_Shutko_Ostapenko