Вінницька обласна філармонія

Телефон для довідок:
+38 (0432) 66 13 50

Результати конкурсу на заміщення вакантних

Результати конкурсу на заміщення вакантних посад у Вінницькій обласній філармонії ім. М.Д. Леонтовича


І етап 03 жовтня 2018 року  та ІІ етап 10 жовтня 2018року

Артист хору Академічного ансамблю пісні і танцю “Поділля” І категорії (чоловік) — 1 шт.од.

Артистка балету Академічного ансамблю пісні і танцю “Поділля” вищої категорії (жінка) — 1 шт.од.

Артистка балету Академічного ансамблю пісні і танцю “Поділля” ІІ категорії (жінка) — 2 шт.од.

Художній керівник Подільського камерного хору  “Леонтович-капела” вищої категорії — 1 шт.од.

Артист Подільського камерного хору “Леонтович-капела” вищої категорії — 1 шт.од.

Артист Подільського камерного хору  “Леонтович-капела” ІІ категорії -

3 шт.од.

Артист Подільського камерного хору “Леонтович-капела” І категорії —

7 шт.од.

За результатами І етапу конкурсу переможцями стали:

Артист балету Академічного ансамблю пісні і танцюПоділля” вищої категорії:

Кулаковська Марина Володимирівна

   Артист балету Академічного ансамблю пісні і танцю “Поділля” ІІ категорії:

    Македонська Оксана Анатоліївна

    Грішина Оксана Миколаївна

     Артист Подільського камерного хору  “Леонтович-капела” вищої категорії:

     Дзівалтівський Максим Юрійович

Артист Подільського камерного хору  “Леонтович-капела” І категорії:

     Григору Анжеліка Андріївна

     Коваль Ганна Сергіївна

     Ганай Вероніка Вікторівна

     Затворницька Вікторія Петрівна

     Катеринчук Роман Васильович

Артист Подільського камерного хору “Леонтович-капела” ІІ категорії:

     Онищенко Вероніка Олександрівна

     Каракай Крістіна Владиславна

     Виговський Іоанн Сергійович

Художній керівник Подільського камерного хору “Леонтович-капела” вищої категорії:

Бабашина Ольга Іванівна

За результатами ІІ етапу конкурсу переможцями стали:      

Артист Подільського камерного хору  “Леонтович-капела” І категорії:

     Циганкова Анна Олексіївна

     Іванова Анжела Вячеславівна

Захарчув Володимир Іванович

Артист Подільського камерного хору “Леонтович-капела” ІІ категорії:

     Гурін Денис Сергійович

     Кушнір Катерина Вікторівна

     Наглій Олександр Миколайович

 Куземко Віталій Анатолійович

 Ніколюк Аліса Вікторівна

 Коваль Владислава Юріївна