Проект UKRAINA INCOGNITA

Проект UKRAINA INCOGNITA — це академічний камерний оркестр «Арката» та спеціально запрошені солісти «Київської Камерати» Золтан Алмаші, Валентина Буграк та Кирило Бондар.

bondar2

Золтан Алмаші — український композитор, віолончеліст, лауреат премії ім Л.Ревуцького (2003), лауреат премії ім. Б.М. Лятошинського (2012 ), двічі лауреат Міжнародного конкурсу ім. С. Прокофєва на батьківщині композитора (як віолончеліст і як композитор).

Золтан Алмаші — автор понад 60-ти творів для різноманітних складів, основну частку яких складають твори для камерного оркестру

Valentyna Bugrak (альт) є лауреатом національних та міжнародних конкурсів. У 2013 році була представником України на міжнародній альтовій конференції у м. Кракові у Польщі. Як солістка, співпріцює з рядом українських оркестрів.
Учасниця творчої майстерні барокової музики «Exultate». Постійно бере участь у фестивалях та концертах у найпрестижніших залах України та Європи.

Скрипаль Kyrylo Bondar, який, вперше у якості соліста виступив з камерним оркестром «Арката» у 12 років, згодом виступав та співпрацював з багатьма симфонічними та камерними оркестрами України.

Він є постійним учасником фестивалів «Київ Мюзик Фест», «Прем’єри сезону», «Гольфстрім», «Шококласика» та ін.

Розпочнеться концерт у Вінницькій філармонії твором одного із гостей вечора. Для вінничан вперше прозвучить концерт взаємодії для віолончелі з оркестром авторства Золтана Алмаші. Також в програмі вечора звучатимуть твори Євгена Станковича, Олега Безбородька, Юрія Шевченка, Мирослава Скорика, Олександра Левковича.

Чекаємо на вас 14-го листопада о 18:30 в залі філармонії

Квитки в касі філармонії та частина в електронній касі
Вартість квитка — 100 грн

Детальна інформація за телефонами (0432) 66-13-50, (0432) 66-06-91, (093) 027-75-70 14.11_Bondar_Bugrak_Zoltan_Arkata