Пори року у Венеції та Буенос-Айресі

На “Вечори з Аркатою” запрошує наш оркестр. Новий рік колектив вирішив розпочати із надзвичайно популярної в музиці теми — “Пори року”.

Історія знає кілька інтерпретацій цієї теми. Серед них — і всесвітньо відомі твори Антоніо Вівальді та Астора П’яццолли. Тому програма так і називається — “Пори року у Венеції і Буенос-Айресі”.

Обидва цикли вже виконувались у Вінниці. Востаннє  програму презентувала солістка Національної філармонії заслужена артистка України Ольга Рівняк. А цього разу на сцену вийдуть артистки Академічного камерного оркестру АРКАТА — Олена Шевченко та Емілія Писаренко-Івлєва.

Цикли “Пори року” були написані із проміжком у 250 років, тому цей концерт  є оригінальним поєднанням бароко і модерну.

“Пори року” Вівальді належать до числа найпопулярніших творів усіх часів. Звісно, ми почуємо його сонети, які передують кожному з концертів, та переклад, зроблений відомим українським поетом і перекладачем Борисом Теном.

Щодо другого циклу, то “Пори року в Буенос-Айресі” Астора П’яццолли вже давно зведені в розряд хітів, на які приходять заради самої назви.

У своїх кращих традиціях аргентинський композитор сміливо поєднує латиноамериканські та джазові мотиви з класичною музикою, періодично цитуючи свого видатного колегу.

 А. Вівальді. Цикл концертів “Пори року”

Солістка — О. Шевченко

 А. Пьяццолла. “Пори року в Буенос-Айресі”

Солістка — Е. Писаренко-Івлєва

Початок концерту 21 лютого о 18,30

Квитки у касі філармонії та в електронній касі. КУПИТИ ЕЛЕКТРОННИЙ КВИТОК

Вартість квитка — 90 грн.

Довідки за телефонами: (0432)66-13-50, (0432)66-06-91, (093)027-75-70

ark800