Наш 86-й концертний сезон відкриє об’єднаний оркестр двох філармоній

Безпрецедентна подія для нашого міста!
Вперше у Вінниці спеціально до Міжнародного Дня музики та відкриття 86-го концертного сезону Вінницької філармонії симфонічний оркестр Вінницької обласної філармонії ім. М.Д. Леонтовича та камерний оркестр «Ренесанс» Маріупольської філармонії зійдуться разом на одній сцені!
Об’єднаний оркестр та два іменитих диригенти: заслужений діяч мистецтв України та культури Польщі Георгій Курков і заслужений діяч мистецтв України Василь Крячок презентують Вінничанам неймовірну програму із вибраних творів сучасних українських композиторів та світових класиків.
Концерт відбудеться в рамках V фестивалю класичної музики «Mariupol Classic» – єдиного фестивалю класичної музики, який було засновано в Приазовському регіоні до відкриття Маріупольської камерної філармонії – першої філармонії, яку відкрили за роки Незалежності України.
«Mariupol Classic» у цьому році стає точкої відновлення роботи Маріупольської камерної філармонії, що з жовтня працюватиме в приміщенні Дніпровської та Київської філармоній.
Неймовірний фестивальний тур пройде 5 містами: Гданськ (Польща), Львів, Івано-Франківськ, Вінниця та Київ. Тож, не пропустіть нагоди стати свідками та учасниками творення новітньої мистецької історії нашої держави!
Квитки у касі філармонії та у електронній касі https://afisha.vn.ua/events/obyednanyy-orkestr-vinnytskoyi-ta-mariupolskoyi-filarmoniy