Музи кохання

У новий рік – з новим проєктом!

Давно мріяли навчитись відрізняти Шуберта від Шумана, і нарешті вже розібратись з Моне і Мане? Але не знали, з чого почати, не знаходили достатньо часу/мотивації?

Ваш час настав! Розпочинаємо авторський проєкт легендарного вінницького лектора-мистецтвознавця Тетяни Сніжко «Від меломана до експерта». Майже сорок років досвіду, тисячі лекцій і єдиний запис у трудовій – це вам не абищо!

Ми зробили усе, щоб вам було максимально комфортно зростати разом із нами – зустрічі відбуватимуться у суботу о 16:00 у камерному форматі. А це означає, що:

  • ви будете ближче, ніж зазвичай, до виконавців
  • ви будете сидіти на зручних диванчиках та кріслах
  • ви зможете задавати питання
  • кількість місць обмежена (!)

Наша перша зустріч буде справжнім побаченням, адже вона відбудеться напередодні Дня закоханих, 13 лютого, та присвячена «Музам кохання». Звідки митці беруть ті самі генератори ідей, які здатні змінювати світ? Якою ж потрібно бути особистістю, щоб надихати генія? Приходьте – поспілкуємось;) Буде емоційно, насичено і дуже цікаво. У програмі беруть участь заслужені артистки України Наталія Векленко (сопрано) та Наталія Лановенко (сопрано), Йосип Машталяр (баритон), Герард Карпенко (баритон), Марія Александрова (фортепіано),  Ірина Журавель (художнє слово).

 

Квитки в касі філармонії та частина в електронній касі. https://vinnitsa.karabas.com/muzi-kohannya

Детальна інформація за телефонами (0432)66-13-50, (0432)66-06-91, (063)113-25-05