Мирослав Скорик — мелодія життя

Мирослав СКОРИК – один із найвидатніших українських композиторів другої половини ХХ початку ХХІ століть. Його музику часто називають генетичним кодом української нації. У творчості Мирослава Михайловича представлені майже усі жанри – від опери та інструментального концерту до популярних пісень і музики до кінофільмів. Маестро Скорик був автором музики до епохального фільму «Тіні забутих предків» Сергія Параджанова. Його опера «Мойсей» – це єдиний твір в Україні, який отримав благословення Папи Римського Іоанна Павла ІІ. А легендарна «Мелодія» стала справжнім духовним гімном України.
«Музику потрібно писати так, щоб люди хотіли її слухати», — завжди був переконаний композитор. І хоча славетного автора безсмертних хітів немає з нами вже майже три роки, мелодія його життя звучатиме вічно.
28 лютого Симфонічний оркестр Вінницької філармонії прагне відкрити сторінки різних етапів багатогранної і різностильової творчості Героя України Мирослава Михайловича Скорика, адже його музика — від найтоншої лірики і зухвало веселих сплесків до трагічних та скорботних почуттів — звучить музикою, зверненою до людської душі.
Квитки у касі філармоніїї та у електронній касі https://afisha.vn.ua/events/myroslav-skoryk-melodiya-zhyttya