Квінтет UNITED PEOPLE

     United People – це унікальний girls-band, який співає в жанрі Neo a capella, де кожна учасниця імітує голосом різні інструменти, створюючи неповторні музичні образи. Впродовж виступу не використовується жоден музичний інструмент, уся музика виконується виключно вокально.

    У гурті співають професійні вокалістки та єдина в Україні дівчина-бітбоксер. У 2016 році за версією А Capella Battle гурт став найкращою українською командою в жанрі а сapella, а також отримав спеціальну премію за кращі аранжування.

    United People першими зробили аранжування а сapella та передали своє бачення головної пісні країни – Гімну України.

    5-го жовтня у Вінницькой філармонії United People презентують перший суто авторський концерт серед гуртів а сapella в Україні, де кожна композиція – арт-пазл, а всі разом вони складуть мозаїку витончених образів, проникливих мелодій та глибокого змісту. Також вперше в Україні для Live Vocal Show буде використано Loop Station – досить новий інструмент для нашої публіки, який допоможе розкрити нові грані та розширити межі вокального мистецтва. Сонячно-веселі та загадково-повітряні, вони не залишать байдужими нікого!

Afisha_ODA_Arkata_A4