Ансамбль солістів “ЕКСПРОМТ”

Колектив виник у вересні 2012 року. У ньому об’єдналися вже відомі вінницькі музиканти — випускники мистецьких вищих навчальних закладів України, які паралельно працюють і в інших проектах.

   За час роботи в філармонії у співпраці із відомими вінницькими виконавцями (Роман Кульматицький, Олександр Хорєв, Володимир Стратійчук, Анатолій Дякон, Руслан Багрій, Сергій Сотніченко, Олег Марчук, Оксана Славна, Еліна Мбані, Богдан Травінський, Гліб Зельгін) колектив реалізував ряд оригінальних проектів, таких як “Славний джаз”, “Італійський дворик”, “Про кохання і не тільки” (авторський вечір співачки і композитора Оксани Славної), “Зірковий рок”, “Знайомство з джазом”, “Навколо світу за годину”, ‘My Funny Valentine’ (до Дня закоханих), “Ніхто не забутий, ніщо не забуто” (до 70-річчя визволення Вінниччини), “Червона рута — квітка надії” (до 65-річчя від дня народження В.Івасюка).

Склад колективу час-відчасу змінюється. Зараз ЕКСПРОМТ очолює Оег Прокопчук, а його солістами стали Наталя Бурмістрова і Антон Лазаренко. В окремих проєктах беруть участь й інші вокалісти філармонії.

expromt (2) (k) expromt (3) (k) expromt (4) (k) expromt (1) (k)