Квартет гітаристів «КИЇВ»

guitar23 жовтня виступом Квартету гітаристів “КИЇВ” Національної філармонії України розпочинається наступний цикл концертів 78-го сезону Вінницької філармонії, в рамках якого представлені програми, що побудовані на музиці ХХ-ХХІ століть — “Класика і сучасність”.

Квартет гітаристів “КИЇВ” створений у 1992 році талановитим артистом Володимиром Шаруєвим (лауреат Українського конкурсу виконавців на народних інструментах, заслужений артист України, працював викладачем класу гітари в НМАУ ім.П.І.Чайковського).

 До складу колективу ввійшли випускники Національної музичної академії: Руслан Черемних — дипломант Українського конкурсу, Олег Григорович та лауреат міжнародних конкурсів Марія Шаруєва.

 В репертуарі квартету — класична і популярна сучасна музика, оригінальні твори для гітари (Гендель, Моцарт, Бетховен, Вівальді, Мусоргський, Чайковський, Родріго, Кардосо, Брауер, Скорик, Шамо, Віленський, Теодоракіс, Соколовський).

 Концерти ансамблю з успіхом проходять у містах України, далекому та близькому зарубіжжі (Італія, Німеччина, Швейцарія, Польща, Франція, Росія, Іспанія). Квартет «Київ»- лауреат фестивалю «Гітара світу-98» (Франція).

 Всесвітньо відомий аргентинський гітарист і композитор Хорхе Кардосо був захоплений артистизмом українських музикантів і подарував їм декілька своїх творів, які вперше в Україні виконав квартет.

 Вінничанам гості презентують програму із іспанської та латиноамериканської музики.