Конкурс на вакантні посади

Вінницька обласна філармонія оголошує конкурс на вакантні посади:

артист академічного камерного оркестру “Арката” (групи скрипок) 2 категорії — 1 посада, артист академічного камерного оркестру “Арката” (групи альтів) 2 категорії — 1 посада, артист-вокаліст (соліст) І категорії (0,5 ставки), диригент академічного камерного оркестру “Арката” (0,5 ставки).

 Заяви приймаються до 30.09.2014 року за адресою: м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 7

 (0432) 66-02-74, 66-05-00

Вимоги до конкурсантів:

1. Артист академічного камерного оркестру “Арката” 2 категорії:

Кваліфікаційні вимоги: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи.

Спеціальні кваліфікаційні вимоги: розвинені інструментальні здібності; необхідна професійна підготовка для виконання ансамблевих партій.

2. Артист-вокаліст (соліст) І категорії

Кваліфікаційні вимоги.

Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр) та підвищення кваліфікації; для магістра — без вимог до стажу роботи, для спеціаліста — стаж роботи за професією артиста-вокаліста (соліста оперного, камерного) II категорії не менше 2 років, бакалавра — не менше 3 років.

Спеціальні кваліфікаційні вимоги.

Добрі вокальні, музичні та сценічні здібності; висока виконавська майстерність; виконання перших та других партій та ролей в репертуарі театру, сольні концертні програми в одному відділенні; участь у збірних концертних програмах, інших формах концертної діяльності з виконанням окремих вокальних творів.

3. Диригент академічного камерного оркестру “Арката”

Кваліфікаційні вимоги.

Диригент вищої категорії: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією диригента I категорії не менше 3 років.

Диригент I категорії: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр) та підвищення кваліфікації; для магістра — без вимог до стажу роботи, для спеціаліста — стаж роботи за професією диригента II категорії не менше 2 років, бакалавра — не менше 3 років.

Диригент II категорії: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи.

Конкурс відбудеться 01 жовтня 2014 року о 10:00 у концертній залі Вінницької обласної філармонії

Для участі в конкурсі конкурсант має подати:

1. Заяву на ім’я генерального директора Вінницької обласної філармонії та голови конкурсної комісії Левицького А.І.;

2. Особова картка з вклеєною фотокарткою (оформлюється при поданні заяви);

3. Паспорт (копія);

4. Ідентифікаційний код (копія);

5. Документи про освіту за відповідною спеціальністю (копія);

6. Витяг з трудової книжки;

7. Інформаційні матеріали про творчі досягнення за останні три роки: копії документів про підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня, почесного звання, державні нагороди, лауреатство у конкурсах, фестивалях, характеристики, рекомендації, рецензії, публікації, відгуки (в разі наявності).