Концертний березень у Вінницькій філармонії

11 березня завершується цикл концертів вітчизняних колективів народного мистецтва “Слухай, співай, грай українське”. Право поставити фінальний акорд у цьому проекті отримав Оркестр Національного заслуженого академічного ансамблю танцю України ім.П.Вірського. Художній керівник  – Герой України, народний артист України Мирослав Вантух, головний диригент — народний артист України Олександр Чеберко. У 2017 році колектив святкуватиме своє 80-річчя, а цього березня ми маємо нагоду почути оркестрову програму, що складатиметься зі світової класики від епохи бароко до сучасної музики. На власників абонементів очікує розіграш призів від партнеру проекту — фірми “МЕД”.

16 березня Академічний камерний оркестр “Арката” та його керівник — заслужений діяч мистецтв України Георгій Курков —  запрошують нас із вами на черговий творчий експеримент. Rockbarock— таку назву отримала програма вечора, у якій пролунають “Пори року” А.Вівальді в обробці для електрогітари (О.Кумпан), бас-гітари (Р.Мельник), ударних (О.Марчук) та струнного оркестру.

22 березня Академічний ансамбль пісні і танцю “Поділля” знову запрошує на гостину, цього разу презентуючи програму “Від “Щедрика” до ‘Besame Mucho’”. За основу взяті враження учасників колективу від їхніх гастрольних подорожей до різних куточків світу — Швейцарії, Монголії, Польщі, Молдові, Румунії. В програмі — мелодії, пісні і танці народів світу.

24 березня продовжується мистецький проект “Вечори національної музики і кухні”. Одне із найвеселіших єврейських свят, Пурім, у філармонії. 23-24 березня в Ізраїлі відбуватиметься традиційне святкування із карнавалами і маскарадними вечорами, на сцені ж філармонії — єврейська музика, пісні, танці і колоритні хохми. Виконавці: інструментальний квартет філармонії “Експромт”, Василь Журбенко (кларнет), Ян Нікітчук (труба), Інна Яблонська (акордеон), Наталя Касянчик (домра), Оксана Славна і Сніжана Карпенко (вокал), спеціальний гість — Юрій Берлянд (вокал, Київ). І, звісно, призова лотерея і традиційне солодке пурімне частування — “вуха Амана”.

31 березня завершується цикл вокальних вечорів “У фокусі — голос”.  “Романтика українського романсу” — особлива програма від солістів філармонії та їхніх учнів: народна артистка України Ірина Швець, заслужені артистки України Наталія Векленко та Марія Червоній, артисти філармонії Наталія Лановенко та Володимир Полторацький, студентка НМАУ ім.П.Чайковського Анастасія Дерун та студентка ВУКіМ ім.М.Леонтовича Олена Гернега.

     Фортепіано, голос, український романс….

    Традиційні подарунки для власників абонементів від партнерів проекту — Ресторану-клубу “Велюр“ та Ювелірної фірми “Діадема”.