Клективу Вінницької філармонії представлено повторно затвердженого на посаді генерального директора

21 червня голова Вінницької обласної Ради Анатолій Олійник представив колективу Вінницької обласної філармонії ім. М.Д. Леонтовича повторно затвердженого на цій посаді генерального директора філармонії Анатолія Левицького.

Голова облради вручив Левицькому примірник контракту, за яким він призначається генеральним директором філармонії на наступних 5 років.

У відповідності до законодавства України, призначення керівників комунальних закладів, яким також є і Вінницька обласна філармонія ім. М.Д. Леонтовича, відбувається на конкурсній основі і з затвердженням кандидата на сесії обласної ради.

Анатолія Левицького було визнано переможцем конкурсу після кількох заслуховувань його на відповідній комісії облради, представлення ним проектів розвитку закладу на наступні 5 років і затвердження його кандидатури на черговій 33-й сесії облради.

– Всі конкурсні добори відбувалися в онлайн режимі, — сказав Анатолій Олійник. — Кандидати, які виявили бажання взяти участь в конкурсі мали змогу презентувати свої пропозиції щодо подальшої діяльності закладів. Завдяки прийнятому порядку призначення керівників комунальних установ та закладів, ми маємо сьогодні демократичний механізм обрання керівників та діємо у відповідності до статті 43 пункту 20 Закону України «Про місцеве самоврядування», в якому  йдеться про те, що призначення та звільнення керівників комунальних закладів, установ, підприємств та організацій має здійснюватися виключно на пленарних засіданнях обласної Ради.

Анатолій Олійник побажав новопризначеному керівнику творчого натхнення, нових досягнень, підтримки і розуміння у колективі, а також вдалих та креативних рішень на займаній посаді.

Разом з головою обласної ради привітати Анатолія Левицького прийшов начальник управління культури і мистецтв облдержадміністрації Станіслав Городинський, начальник управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області Василь Федоришин та депутат обласної Ради Юрій Яремчук.представлення левицький3

048A66B2-3A94-4404-9F52-FC2FB3954D47 47DEB839-14D0-40B6-ACBE-225172009C49 8AD3DAE2-1988-44EF-A81C-1EAEC9BC1F46