Івасюк-70

Вінницька філармонія розпочинає унікальний проект «НА БІС», в якому, на багаточисельні прохання глядачів, ми повторимо найуспішніші концерти минулих сезонів.

2019 — рік 70-річчя з дня народження одного із основоположників української естрадної музики! Тож розпочне цей марафон концерт, який здійняв справжній фурор серед вінницької публіки, «Івасюк-70». Володимир Івасюк — “співець синіх гір”, автор пісні, яку називають одним із кращих творінь
українців у світі — “Червона рута”.

30 жовтня на сцені філармонії у виконанні солістів Наталії Бурмістрової, Олександра Онофрійчука у супроводі Квартету “Експромт” (музичний керівник — Олег Прокопчук) та солістів-інструменталістів Симфонічного оркестру Вінницької філармонії прозвучать найпопулярніші та рідковиконувані пісні Івасюка, постануть фрагменти інтерв’ю з молодим композитором та рідкісні архівні фото, розкриватимуться живі картини його творчого шляху та співпраці з відомими діячами української музичної культури — Левком Дутковським, Назарієм Яремчуком та Василем Зінкевичем, Софією Ротару.

«Митець починається з тієї пісні, яку забирають у нього, як свою, вдячні люди, і вже не повертають», — зазначив якось Володимир і наче висвітлив власну творчу долю.
Він був професійним медиком та скрипалем, чудово грав на фортепіано, віолончелі, гітарі, майстерно виконував власні пісні. Трагічно загинув, проживши лише 30 років. Але саме завдяки цій неординарній особистості “пісня буде поміж нас” завжди.

Вартість разових квитків — 60 — 100 грн.

Квитки в касі філармонії та частина в електронній касі за посиланням — https://vinnitsa.karabas.com/ivasyuk-70-1

Чекаємо на вас 30 жовтня о 18:30 в концертній залі Вінницької обласної філармонії ім. М.Д. Леонтовича.