Інна Порошина і Академічний камерний оркестр Арката

10-го лютого в циклі концертів STEIWAY&K відбудеться концерт солістки Національної філармонії України Інни Порошиної у супроводі Академічного камерного оркестру Вінницької обласної філармонії АРКАТА під керівництвом заслуженого діяча мистецтв України Георгія Куркова.
Інна Порошина закінчила Київську державну консерваторію ім. П.І.Чайковського в 1981 році (клас О.Г.Холодної). Після закінчення прийнята за конкурсом на роботу до Національної філармонії України на посаду концертмейстера, а з 1982 року – солістки.
Інна Порошина гастролювала в Польщі, Вірменії, Італії, Бельгії, Нідерландах як солістка і концертмейстер-ансамбліст.
Виконувала з провідними оркестрами України фортепіанні концерти Моцарта, Гріга, Бетховена, Шопена. Має сольні записи на Українському радіо і телебаченні, а також записи у ансамблях із кларнетистом Хедвігом Свімбергом (Бельгія), скрипачками Мелою Тененбаум (США) і Ольгою Рівняк, співаками Тамарою Калустян і Юрієм Олійником та ін. На запрошення компанії ESS.A.Y.RECORDING записала у Нью-Йорку 6 сольних компакт-дисків із фортепіанними мініатюрами А.Лядова і всіма фортепіанними творами А.Дворжака.