Вінницька обласна філармонія ім. М.Д. Леонтовича

Телефон для довідок:
+38 (0432) 66 13 50

Знайомство із сучасними музичними тенденціями в Україні та світі — головна мета організаторів Форуму молодої музики “Барви музики ХХ сторіччя. Авангард. Класика. Джаз.” — Благодійного фонду сприяння розвитку талантів Поділля, Департаменту культури Вінницької міської ради та Вінницької обласної філармонії.

Портрет Форуму – це збірка концертів або проектів, які спрямовані на презентацію окремих напрямків музичного мистецтва.

У лютому 2001 року цей мистецький захід виглядав як експериментальний проект. З часом він перетворився на Форум, що об’єднав навколо себе композиторів, виконавців сучасної музики та справжніх експериментаторів музичного мистецтва. До 2009 року кожен Форум був присвячений тій чи іншій країні  -  Польщі, Німеччині, Австрії, Швейцарії, США.

У 2007 р. гостем Форуму став повноважний посол США Уільям Тейлор, за сприяння якого відбулася всеукраїнська прем’єра мистецького проекту «Музика Голлівуду». За 12 років на концертах проекту відбулося 26 світових та 79 всеукраїнських прем’єр.

З 2009 р. раз на два роки »Барви музики ХХ сторіччя» проходять під гаслом «Слухай українське». Учасниками Форуму вже стали відомі українські композитори Валентин Сильвестров, Мирослав Скорик, Євген Станкович, Володимир Рунчак, Віталій Годзяцький, Юрій Ланюк, Богдана Фроляк.