Знайомство із сучасними музичними тенденціями в Україні та світі — головна мета організаторів Форуму молодої музики “Барви музики ХХ сторіччя. Авангард. Класика. Джаз.” — Благодійного фонду сприяння розвитку талантів Поділля, Департаменту культури Вінницької міської ради та Вінницької обласної філармонії.

Портрет Форуму – це збірка концертів або проектів, які спрямовані на презентацію окремих напрямків музичного мистецтва.

У лютому 2001 року цей мистецький захід виглядав як експериментальний проект. З часом він перетворився на Форум, що об’єднав навколо себе композиторів, виконавців сучасної музики та справжніх експериментаторів музичного мистецтва. До 2009 року кожен Форум був присвячений тій чи іншій країні  —  Польщі, Німеччині, Австрії, Швейцарії, США.

У 2007 р. гостем Форуму став повноважний посол США Уільям Тейлор, за сприяння якого відбулася всеукраїнська прем’єра мистецького проекту «Музика Голлівуду». За 12 років на концертах проекту відбулося 26 світових та 79 всеукраїнських прем’єр.

З 2009 р. раз на два роки «Барви музики ХХ сторіччя» проходять під гаслом «Слухай українське». Учасниками Форуму вже стали відомі українські композитори Валентин Сильвестров, Мирослав Скорик, Євген Станкович, Володимир Рунчак, Віталій Годзяцький, Юрій Ланюк, Богдана Фроляк.

2018-го року фестиваль зазнав ребрендингу і отримав нове ім»я CONTEMPORARY MUSIC DAYS IN VINNYTSIA!

Скорик у стилі джаз

В рамках ‘Contempopary Music Days in Vinnytsia’ виступив сучасний український класик — Мирослав Скорик.

Він — Герой України, народний артист України, лауреат Шевченківської премії, академік Академії мистецтв України.

У Вінниці великий местро виступив у не зовсім звичному амплуа джазмена.

Це була програма «Мирослав Скорик в стилі джаз».

Звучали як оригінальні твори Скорика, так і його джазові парафрази на теми творів Бетховена та Шопена.

У програмі брав участь фортепіанний дует провідних українських піаністів — заслуженої артистки України Оксани Рапіти та Мирослава Драгана, один із кращих віолончелістів молодого покоління Олександр Пірієвта та Академічний камерний оркестр «АРКАТА» під керівництвом заслуженого діяча мистецтв України Георгія Куркова.

skor (2) (k) skor (1) (k) skor (3) (k) skor (4) (k)

17 березня о 20.0вперше вінницькі глядачі побачать феєричний світломузичний концерт-перформанс «НИТИ ШОРЕНКОВА» знаменитого композитора, піаніста-віртуоза Максима Шоренкова!

Під час дійства буде представлено інноваційний запатентований винахід «НИТИ ШОРЕНКОВА», що відкриває нові музичні світи! Цей винахід вже проаналізований у дисертації про синтез художніх засобів у сучасній культурі. Його з упевненістю можна назвати досягненням сучасної української культури в контексті світових музичних тенденцій.

Живий дотик Майстра до ниток народжує чарівну магію звуку. На ваших очах виконавська майстерність і композиторський талант будуть поєднані зі спритністю ілюзіоніста!

Талант Максима Шоренкова сьогодні визнаний у всій Європі. Де б він не виступав, публіка завжди зустрічає його гучними оваціями і вигуками «браво!»

Максим Шоренков є лауреатом безлічі всеукраїнських і міжнародних конкурсів та премій, а також незмінним піаністом та композитором популярного шоу «Х-Фактор». Як композитор — пише музику до фільмів і мультимедійних проектів, вистав та мюзиклів, які успішно ставляться на найбільших сценах України і закордону.

shorenk (3) (k)

shorenk (2)

Leave a Comment