До дня Соборності України

20 січня до Дня Соборності України у Вінницькій обласній філармонії відбудеться другий концерт проєкту «Заради майбутнього» від благодійного фонду «Відкрита музика міста».
Для фонду Марії Дідковської є традиційною підтримка саме класичної, академічної музики в Україні та молоді, яка її презентує.
Мета культурної ініціативи «Заради майбутнього» — створити платформу для реалізації молодих талантів української академічної музики. Тож зовсім скоро студенти-музиканти зіграють соло із симфонічним оркестром Вінницької обласної філармонії імені Миколи Леонтовича. Музичним керівником та співініціатором є диригент Андрій Савчук. Саме він працює з солістами та займається програмним наповненням концертів.
Проєкт реалізують у партнерстві з діджитал-виданням JetSetter.ua
Нажаль, воєнний час змушує молодь їхати з України в пошуках нових навчальних закладів і місць для творчої реалізації. Майже 50% студентів творчих вишів сьогодні навчаються онлайн та перебувають поза межами України. Більша частина з них уже паралельно вступила до університетів Європи. Ще частина — готується до вступу. «Ми стрімко втрачаємо талановиту молодь, наше культурне майбутнє», — зазначає співініціаторка та продюсерка проєкту Олена Савчук. Тож, підтримаймо творчі сили України, щоб вони залишалися з нами. Приходьте до Вінницької філармонії 20 січня о 17:30