Djazz continuation    

П’ЯТНИЦЯ, 17 травня

    18:30, ВОАМДТ ім. М. Садовського
    DJAZZ CONTINUATION
    Хедлайнер фестивалю — колектив, який вивів український джаз на безпрецедентно високий рівень у музичному світі — Державний академічний оркестр “РадіоБенд Олександра Фокіна”.
    Музиканти оркестру грають в числі іншого на колекційних музичних інструментах (ексклюзивний бас ручної роботи «Tobias», електро-бас «Steinberger», електрогітара «Ukrainian Strat» фірми Fender, електроорган «Hammond B-3» і ін.).
    Унікальне явище — оркестр солістів, кращих музикантів з України та з-за кордону, один із кращих джазових оркестрів світу — спеціальний подарунок вінничанам до Дня Європи.
Проект «DJAZZ» адресований переважно молодіжній аудиторії і являє собою потужне танцювальне, супер-сучасно аранжоване та виконане в стилістиці XXI століття втілення кращих інструментальних і вокальних супер-хітів світового джазу.
          Для створення музичної палітри проекту використане органічне поєднання кращих зразків звучання різноманітних акустичних інструментів і останніх досягнень  синтезаторного звуку: електронних «лупів», унікальних електронних тембрів та DJ-сесій. Музичний проект «DJAZZ» – це танцювальні концерти сучасної молодіжної джазової музики.
         Унікальна концепція танцювального джазу у 2015 році оформилася у новий колектив «ALEX FOKIN DJAZZ BAND», до складу якого увійшли віртуози «РадіоБенду Олександра Фокіна» і перші джазові музиканти світу. Тоді ж відбулася світова прем’єра концертної програми «DJAZZ». Був виданий неймовірний аудіо та DVD-альбоми «Smart Dance Music «DJazz».
          Проект з плином часу розвивався, збагачуючись новими творами, актуальними різностильовими аранжуваннями і зараз у рамках фестивалю колектив радий представити публіці новий альбом «DJazz Сontinuation»
         «DJazz Сontinuation» охоплює сегмент всіх супер-хітів світового джазу, добре знайомих «на слух» навіть тієї частини публіки, яка які раніше не виявляла активного інтересу до цього виду мистецтва. Формат концерту: дві години музики non-stop, інструментальні п’єси та вокальні композиції без пауз перетікають з однієї в іншу, одні солісти змінюють інших, інструменталісти чергуються з вокалістами. І все це відбувається при потужному звуковому супроводі та яскравої феєрії світлових і візуальних ефектів.
 

Перелік композицій програми:
1. Intro (Take the “A” Train) (Billy Strayhorn)
2. Westchester Lady (Bob James)
3. Got to be Real (David Foster, David Paich — Cheryl Lynn)
4. Anaconda (Jim McGrath)
5. Mongonucleosis (James Pankow)
6. Cold Duck Time (Eddie Harris)
7. Street life (Joe Sample, Will Jennings – Randy Crawford)
8. Pick Up The Pieces  (Roger Ball, Hamish Stuart, E.-W. Band)
9. Chameleon (Bennie Maupin, Herbie Hancock)
10. Watermelon Man (Herbie Hancock)
11. Caravan (Juan Tizol, Duke Ellington)
12. Papa was a Rolling Stone (Norman Whitfield – Barrett Strong)
13. Some Skuk Funk (Randy Brecker)
14. Mercy, Mercy, Mercy (Joe Zawinul — Curtis Mayfield)
15. Birdland (Joe Zawinul)
16. St. Thomas (Sonny Rollins)
17. All Good (K. Mercer, D. Jolicoeur, V. Mason — Chaka Khan)
18. The Chicken (Jaco Pastorius)
19. Mista (Terri Lyne Carrington – Dianne Reeves)
 

Квитки — у касах філармонії і театру, а також в інтернет-касі — afisha.vn.ua
Вартість квитка — 150,0–250,0 грн.

КУПИТИ КВИТОК

Довідки за телефонами: (0432)66-13-50, (0432)66-06-91, (093)027-75-70

Фестиваль проходить під патронатом голови обласної державної адміністрації Валерія Коровія, голови обласної Ради Анатолія Олійника, міського голови Сергія Моргунова.

Афіша RadioBand Фокіна