Дебют диригента

28 жовтня на сцені Вінницької філармонії ім. М.Д. Леонтовича дебютує молодий, але дуже перспективний диригент із Львівщини Маркіян Шалигін.

Випускник Львівської національної академії імені М.В. Лисенка, вихованець видатних диригентів сучасності Івана Юзюка і Тараса Микитки – заслужених артистів України, прямих послідовників української диригентської школи Миколи Колесси.

Ще в студентські роки до репертуарного портфоліо Маркіяна увійшли твори Й. Брамса, Л. Бетховена, В. Моцарта, М. Лисенка, Й. Гайдна та інших зарубіжних композиторів. Спільно з симфонічним оркестром оперної студії ЛНМА ім. М.В. Лисенка дебютував з оперою С. Гулака-Артемовського «Запорожець за Дунаєм». Нині на його рахунку співпраця із відомими оркестрами та солістами України, а також участь у міжнародних фестивалях.

Разом із дебютом молодого диригента на сцені Вінницької філармонії відбудеться й прем’єра 6 симфонії Людвіга ван Бетховена. Ця музика заспокоїть найтривожніші наші переживання, адже вона наскрізь просякнута умиротворенням і спокоєм, а це саме те, що нам усім так потрібно в цей нелегкий час.

Квитки у касі філармонії та у електронній касі https://afisha.vn.ua/events/debyut-dyryhenta