Contemporary music days in Vinnytsia

17-18 березня у Вінниці пройде фестиваль CONTEMPORARY MUSIC DAYS IN VINNYTSIA!

Для вінничан та гостей міста відкриються двері у світ сучасної музики – багатогранний і неочікуваний, захоплюючий і вражаючий, глибокий і по-справжньому незабутній!

Глядачі побачать 4 новаторські та ексклюзивні музичні проекти, створені видатними митцями сучасності.

Слоган фестивалю: «Музика, яку ти бачиш!» — обрано не випадково! Кожен проект буде супроводжувати виняткова і неповторна візуалізація! А тому враження глядачів будуть, як мінімум, подвоєні!

ВСІ КОНЦЕРТИ ФЕСТИВАЛЮ 17-18 БЕРЕЗНЯ О 18.00 ТА 20.00 ВІДБУДУТЬСЯ У КОНЦЕРТНІЙ ЗАЛІ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ФІЛАРМОНІЇ (ХМЕЛЬНИЦЬКЕ ШОСЕ, 7).

 На вас чекає:

Відкриття нових імен, знаних у Європі!

Приголомшливе поєднання різних видів мистецтва: сучасних музичних стилів, танцю, театру та відеоарту!

Незабутнє звучання унікальних та незвичних музичних інструментів: від запатентованих світлокольорових «ниток», що стали революційним відкриттям для всього музичного світу, медитативних тібетських співочих чаш, дудука та звичайних кравецьких ножиць, що теж мають свій «неповторний спів», до традиційних класичних арф, скрипок, віолончелей та литавр.

 17 березня о 18.00 у концертній залі Вінницької обласної філармонії відкриє фестиваль музичний проект «MARIOLOGIA».

Глядачі почують першу в Україні сучасну музичну інтерпретацію давніх літургійних григоріанських піснеспівів, а також оригінальне застосування незвичних комбінацій голосів та інструментів (ударні, арфа, гобой, співочі чаші, ножиці, скляні кулі тощо).

Сакральні тексти, фантастичне виконання, сміливі композиторські експерименти, креативний відеоарт та відкриття глибинного змісту сучасної академічної музики.

Проект «MARIOLOGIA»ламає стереотипи та відкриває нову сторінку сучасної академічної вокальної ансамблевої та хорової музики!

Це спільний проект знаменитого вокального ансамблю сучасної музики ALTER RATIO (Київ) і чотирьох українських композиторів, що здобули славу та визнання у Європі.

17 березня о 20.00 вперше вінницькі глядачі побачать феєричний світломузичний концерт-перформанс «НИТИ ШОРЕНКОВА» знаменитого композитора, піаніста-віртуоза Максима Шоренкова!

Під час дійства буде представлено інноваційний запатентований винахід «НИТИ ШОРЕНКОВА», що відкриває нові музичні світи! Цей винахід вже проаналізований у дисертації про синтез художніх засобів у сучасній культурі. Його з упевненістю можна назвати досягненням сучасної української культури в контексті світових музичних тенденцій.

Живий дотик Майстра до ниток народжує чарівну магію звуку. На ваших очах виконавська майстерність і композиторський талант будуть поєднані зі спритністю ілюзіоніста!

Талант Максима Шоренкова сьогодні визнаний у всій Європі. Де б він не виступав, публіка завжди зустрічає його гучними оваціями і вигуками «браво!»

Максим Шоренков є лауреатом безлічі всеукраїнських і міжнародних конкурсів та премій, а також незмінним піаністом та композитором популярного шоу «Х-Фактор». Як композитор — пише музику до фільмів і мультимедійних проектів, вистав та мюзиклів, які успішно ставляться на найбільших сценах України і закордону.

18 березня о 18.00 до вашої уваги ексклюзивний гумористично-авангардний проект «ХВИЛИНА РЕКЛАМИ».

Креативні назви творів — «Отбеливатель звука», «Мама — купи!», «Спам», «Кофе пати», «Lambor-Джiнi», «Diamante Momento»говорять самі за себе.

Буде не лише несподівано, а й весело і неймовірно цікаво!

Проект «ХВИЛИНА РЕКЛАМИ» — це ексклюзивна подія в музичному житті країни!

Вперше, спеціально і на замовлення ансамблю нової музики «Рикошет» (Київ), яким керує світило авангардної музики України Сергій Пілютіков, відомі академічні композитори написали рекламні ролики до продукції відомих вітчизняних і закордонних фірм, однак, в авангардному, академічному розумінні!

На додачу, у проекті «ХВИЛИНА РЕКЛАМИ» беруть участь не тільки музиканти ансамблю, але й артисти театру, що робить дійство вдвічі незабутнішим!

Серед виконавців концерту глядачі побачать учнів театрального відділення Вінницької дитячої школи мистецтв «Вишенька».

Грандіозним закриттям фестивалю 18 березня о 20.00 стане ексклюзивний показ україномовної сценічної постановки всесвітньовідомої драми «ІСТОРІЯ СОЛДАТА» одного з найпотужніших представників світової музичної культури ХХ століття Ігоря Стравінського.

Глядачів очікує феєричний синтез музики, театру і танцю!

«ІСТОРІЯ СОЛДАТА» — це музична драма для читця, трьох танцівників та інструментального септету, у якій порушуються основні грані людського життя, які стосуються кожного: любов, вартість буття, вир спокус багатства та влади, громадські і моральні обов’язки, життєві цінності…

Балетна постановка у супроводі інструментального ансамблю змушує співпереживати цю «маленьку» історію про те, як головний герой продає душу дияволу, закохується та, намагаючись перехитрити чорта, програє йому.

Синкретизм дійства лише підсилює емоційне враження, а стиль байки робить драму невимушеною і легкою для сприйняття.

Вінниця стане другим містом, у якому чудові львівські виконавці: актор Юрій Глущук, танцюристи Наталія Рузяк, Олег Ласка та Мирослав Мельник, інструментальний септет Львівської філармонії, диригент Сергій Хоровець та хореограф-постановник Сергій Наєнко, представлятимуть свою постановку геніального твору Стравінського.

Вперше постановка демонструвалась у жовтні 2016 року у Львові в рамках Міжнародного фестивалю сучасної музики «Контрасти».

ВЕБ-САЙТ ФЕСТИВАЛЮ ТУТ

КУПИТИ ЕЛЕКТРОННИЙ КВИТОК

Вартість квитка — 50 грн.

Contemp