Чим Вінницька філармонія здивує глядачів у новому сезоні

    Відпускна кампанія триває, а креативний колектив філармонії вже генерує ідеї стосовно того, чим дивувати своїх глядачів у новому, 82-му, концертному сезоні.

    Камерний оркестр, якому цьогоріч виповнилось 25, запрошує на традиційні “Вечори з “Аркатою”, де ми почуємо музику романтиків, незвичне для нас звучання барокової труби, і навіть побачимо студента за диригентським пультом.

    Найстарший колектив області, Академічний ансамбль пісні і танцю “Поділля”, відзначає свій 75-річний ювілей і запрошує на гостину таких відомих колег по цеху як колоритна Івано-Франківська «Гуцулія», запальна Одеська “Чайка” та віртуозна Житомирська “Орея”.

      Столиця у цьому сезоні виступає окремим проектом “Київ-Вінниця транзит”, до якого ввійшла вишукана класика від Національного симфонічного оркестру України, розкручена програма НАОНІ  “Гуц-and-Roll” та виступи солістів Національної філармонії.

      Прихильники вокальної музики будуть шоковані сміливим обсягом жанрів, на які замахнулися учасники проекту “Вокальні універсалії”. Тут і творець польської та білоруської національних опер Станіслав Монюшко, і симфоджаз, і класичний кроссовер, і навіть Івасюк Tribute до 70-річчя від дня народження одного із засновників української естради.

     Ну і, звичайно, одне із найджазовіших міст України продовжує приймати на своїх концертних майданчиках відомих джазменів. Розпочне цикл концертів “JAZZ в моєму місті” інтернаціональний проект ‘Honest Talk’ (Мюнхен, Німеччина), нову жанрову еклектику презентує Bach Jazz Quartet, класика світового джазу прозвучить у виконанні одного із перших українських джазових піаністів  В’ячеслава Полянського, а джаз-каверами світових хітів дивуватиме філармонійний біг-бенд та квартет “Експромт”.

    Але найважливішою подією року мистецького життя міста стане презентація проекту “Симфонічні зустрічі” — чотири незабутні програми молодого Симфонічного оркестру філармонії.

Власне, відкриття сезону відбудеться 18 вересня (ЗВЕРНІТЬ УВАГУ, ЩО ДАТУ ЗМІНЕНО, АЛЕ КВИТКИ, ПРИДБАНІ НА 19.09 ЗАЛИШАЮТЬСЯ ДІЙСНИМИ) за участю мега-зірки класичної сцени солістки Національної філармонії України, народної артистки України, автора міжнародного арт-проекту «LADY OPERA» Ольги Чубаревої, а також  одного із топових українських піаністів — Сергія Григоренка (ф-но, Львів).

РАЗОВІ КВИТКИ  в касі філармонії та частина в електронній касі. Вартість квитка — 100 грн.

18.09 — Відкриття 82-го концертного сезону філармонії 

29.09 — Ансамбль пісні і танцю Гуцулія

06.10 — Станіслав Монюшко — 200

10.10 — Романтичний калейдоскоп

22.10 — Національний заслужений академічний симфонічний оркестр України

28.10 — Honest Talk band 

УВАГА!!! АКЦІЯ!!!
Придбайте МУЛЬТИКВИТОК на кожний абонемент та ВИГІДНО ЗАОЩАДЖУЙТЕ — 4 концерти всього за 240 грн!


*Встигніть придбати до початку проектів!
**Мультиквитка на Абонемент №5 в електронному продажі немає. Абонемент можна придбати в касі філармонії.
***При купівлі абонементів в фізичній касі Вінницької філармонії для учнів, студентів та пенсіонерів діє система додаткових знижок.

P.S. На останньому концерті кожного проекту серед власників абонементів відбудеться розіграш цінного подарунку від партнерів проектів

Детальна інформація за телефонами (0432)66-13-50, (0432)66-06-91, (093)027-75-70

af_82