Вінницька обласна філармонія

Телефон для довідок:
+38 (0432) 66 13 50

Чим Вінницька філармонія здивує глядачів у новому сезоні

     Відпускна кампанія триває, а креативний колектив філармонії вже генерує ідеї стосовно того, чим дивувати своїх глядачів у новому, 82-му, концертному сезоні.

    Камерний оркестр, якому цьогоріч виповнилось 25, запрошує на традиційні “Вечори з “Аркатою”, де ми почуємо музику романтиків, незвичне для нас звучання барокової труби, і навіть побачимо студента за диригентським пультом.

    Найстарший колектив області, Академічний ансамбль пісні і танцю “Поділля”, відзначає свій 75-річний ювілей і запрошує на гостину таких відомих колег по цеху як колоритна Івано-Франківська «Гуцулія», запальна Одеська “Чайка” та віртуозна Житомирська “Орея”.

      Столиця у цьому сезоні виступає окремим проектом “Київ-Вінниця транзит”, до якого ввійшла вишукана класика від Національного симфонічного оркестру України, розкручена програма НАОНІ  “Гуц-and-Roll” та виступи солістів Національної філармонії.

      Прихильники вокальної музики будуть шоковані сміливим обсягом жанрів, на які замахнулися учасники проекту “Вокальні універсалії”. Тут і творець польської та білоруської національних опер Станіслав Монюшко, і симфоджаз, і класичний кроссовер, і навіть Івасюк Tribute до 70-річчя від дня народження одного із засновників української естради.

     Ну і, звичайно, одне із найджазовіших міст України продовжує приймати на своїх концертних майданчиках відомих джазменів. Розпочне цикл концертів “JAZZ в моєму місті” інтернаціональний проект ‘Honest Talk’ (Мюнхен, Німеччина), нову жанрову еклектику презентує Bach Jazz Quartet, класика світового джазу прозвучить у виконанні одного із перших українських джазових піаністів  В’ячеслава Полянського, а джаз-каверами світових хітів дивуватиме філармонійний біг-бенд та квартет “Експромт”.

    Але найважливішою подією року мистецького життя міста стане презентація проекту “Симфонічні зустрічі” — чотири незабутні програми молодого Симфонічного оркестру філармонії.

Власне, відкриття сезону відбудеться 18 вересня (ЗВЕРНІТЬ УВАГУ, ЩО ДАТУ ЗМІНЕНО, АЛЕ КВИТКИ, ПРИДБАНІ НА 19.09 ЗАЛИШАЮТЬСЯ ДІЙСНИМИ) за участю мега-зірки класичної сцени солістки Національної філармонії України, народної артистки України, автора міжнародного арт-проекту «LADY OPERA» Ольги Чубаревої, а також  одного із топових українських піаністів — Сергія Григоренка (ф-но, Львів).

ПРИДБАТИ КВИТКИ