Благодійний вечір пам’яті загиблих героїв Майдану

25 березня о 18:30 у концертній залі філармонії відбудеться благодійний вечір пам’яті загиблих героїв Майдану та на підтримку Збройних сил України.

 Учасниками концерту стануть Академічні колективи міста — Камерний оркестр “Арката” під керівництвом заслуженого діяча мистецтв України Георгія Куркова та Ансамбль пісні і танцю “Поділля” на чолі із заслуженим артистом України Анатолієм Кондюком. В програмі концерту — вітчизняна і зарубіжна поезія та музика, вшанування пам’яті небесної сотні та молитва за Україну.

Колектив Вінницької обласної філармонії висловлює щире співчуття сім’ям загиблих на Майдані, віримо, що їх смерті були недаремними, що настав час Україні піднятися з колін та заявити про свою самобутність, самодостатність усьому світові.

Творчі колективи філармонії закликають кожного з вас виявити небайдужість, солідарність та людяність стосовно тих, кого сьогоднішня ситуація в країні торкнулася особливо гостро.

Ми — один народ і одна країна. Допоможемо Україні піднятись з колін разом! Прояви свою національну свідомість, прийди на благодійний концерт!