БЛАГОДІЙНИЙ КОНЦЕРТ «Врятуємо Матвійчика разом!»

березня в залі Вінницької обласної філармонії ім. М.Д. Леонтовича відбудеться БЛАГОДІЙНИЙ КОНЦЕРТ «Врятуємо Матвійчика разом!». Усі зібрані кошти будуть передані на лікування сина працівника філармонії. У 4-річного Шевчука Матвія діагностовано гострий лімфобластний лейкоз (рак крові). Родині хлопчика вкрай потрібна допомога, адже лікування потребує значних фінансових витрат. Для бажаючих допомогти додатково існує рахунок, на який можна висилати кошти:
5168745118405072 – Шевчук Вадим Олександрович (батько дитини)
До програми благодійного концерту увійшли різноманітні, улюблені багатьма, пісні української естради. Прозвучать твори Володимира Івасюка, Платона Майбороди, Ігоря Поклада, а також сучасні естрадні композиції у виконанні квартету «Експромт» та солістів філармонії: народної артистки України Ірини Швець, Володимира Полторацького, учасників відомих проектів Олександра Онофрійчука та Наталії Бурмістрової. Спеціальні гості вечора – народний артист України Станіслав Городинський та співачка і композиторка Оксана Славна.
Квитки в касі філармонії та в електронній касі за посиланням: https://afisha.vn.ua/events/blagodiyniy-koncert-kvartet-ekspromt-ta-solisti
Квитки можна придбати за кошти з картки «єПідтримка»
Детальна інформація за телефонами (0432)66-13-50, (0432)66-06-91