Bach Jazz Quartet

Двадцятого листопада у Вінниці грає Bach Jazz Quartet.

zhukov11BachJazzQuartet – спільний проект найкращих джазових музикантів України, що був створений на початку 2018 у рік 333-річного ювілею великого німецького композитора Й.-С. Баха.

ruk111

Ідейним натхненником створення джаз-бенду став саксофоніст-віртуоз Олександр Рукомойников — яскравий та неординарний музичний експериментатор, який  вирішив поєднати музику класика та джазові стандарти. Синергетичний музичний коктейль вийшов настільки потужним, що вже у березні 2018 року в рамках Міжнародного музичного фестивалю KharkivMusicFest відбувся  перший виступ новоствореного квартету.

BachJazzQuartet – жива формація, що періодично оновлює свій склад, але постійними її учасниками від моменту створення є киянин Олександр Рукомойников та харків’янин Сергій Давидов, що є чи не найвідомішими джазменами України. Вони давно підкорили серця меломанів в Європі та Америці, де постійно виступають на найпрестижніших джазових фестивалях.

seleznНаразі до складу квартету входять ще два не менш відомі джазові музиканти: контрабасист Антон Жуков та барабанщик Євген Селезньов, перший з яких працює в оркестрі Національного академічного театру опери і балета ім. Т. Г. Шевченка, а другий є постійним учасником бенду All Star Quartet, відомий публіці як бенд, що створює музичний супровід у проекті «Голос Країни».

Музиканти у складі BachJazzQuartet під час виступів завжди виконують унікальні авторські парафрази на музику німецького генія. Перший гастрольний тур містами України запланований на листопад 2018 року. Він охопить такі міста України, як Київ, Вінниця та Львів.

 
 

ПРОГРАМА КОНЦЕРТУ:
• Джазові парафрази на теми Й.С. Баха
• Авторська музика

Квитки в касі філармонії та частина в електронній касі 

Вартість квитка — 100 грн.

Детальна інформація за телефонами (0432)66-13-50, (0432)66-06-91, (093)027-75-70

Відео проекту1 дивитись тут. Відео проекту2 дивитись тут

bach_af new