НАРЕШТІ!

Як ми і обіцяли, у вересні ми «повертаємо» усі концерти, які були відтерміновані на період карантину.

Отже, 09 вересня вінничани зустрічають одну із зірок молодого покоління українських піаністів – соліста Національної філармонії України Антонія Баришевського – в рамках проекту «Steinway & K: нова генерація».

Випускник Київської та Паризької музичних академій, лауреат найпрестижніших конкурсів піаністів, резидент відомих фестивалів, учасник майстер-класів видатних музикантів сучасності, один із наймолодших номінантів премії «Людина року».

Його грою захоплювалися глядачі майже всіх країн Європи, Ізраїлю, Японії, Південної Кореї, Марокко та США. Із сольними виступами та у супроводі симфонічних оркестрів Антоній Баришевський виступав на сценах таких залів, як Концертгебау Амстердам, Берлінські Концертхаус та Філармонія, Кьольнська  Філармонія, Лондонський Вігмор-холл.

У Вінниці музикант не вперше і радісно очікує на зустріч із нашою вишуканою та вибагливою публікою.

Раді нагадати, що серед усіх глядачів відбудеться розіграш подарунку від партнерів проекту – Сервісного центру “ТЕХСЕРВІС”.

Традиційно програма концерту включає речиталь та відділ із оркестром (у зв’язку з карантинними обмеженнями на сцені – струнна секція симфонічного оркестру):

 

І відділ:

С. Прокоф’єв – Швидкоплинності ор. 22

Д. Лігеті – 6 п’єс з циклу «Musica Ricercata»

 

ІІ відділ:

Л. ван Бетховен – Концерт для фортепіано з оркестром #5 Es-dur op. 73

 

Концерти відбуваються із дотриманням всіх рекомендацій МОЗ України щодо обмежень на період адаптивного карантину

Квитки в касі філармонії та частина в електронній касі за посиланням  https://vinnitsa.karabas.com/antonij-barishevskij-fortepiano-kiyiv-ta-simfonichnij-orkestr

Партнер проекту — «ТЕХСЕРВІС»

Детальна інформація за телефонами (0432)66-13-50, (0432)66-06-91, (093)027-75-70