Вінницька обласна філармонія ім. М.Д. Леонтовича

Телефон для довідок:
+38 (0432) 66 13 50

 12-го квітня 2018-го в рамках проекту “Слухай, співай, грай українське”  на сцені Вінницької обласної філармонії ім. М.Д. Леонтовича співав один із найвідоміших українських колективів – лауреат Національної премії України ім. Т. Шевченка Черкаський академічний заслужений український народний хор.

Виколисаний у Черкаському краї на землі Богдана Хмельницького і Тараса Шевченка, на батьківщині Семена Гулака-Артемовського та Кирила Стеценка колектив презентуав програму «На струнах Кобзаревої душі».cher (3) (k) cher (2) (k) cher (5) (k) cher (6) (k) cher (4) (k) cher (1) (k)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

«Зійдімося, роде!» Так називалсь нова концертна програма  академічного ансамблю пісні і танцю “Поділля”, показана в рамках абонементного циклу “Слухай, співай, грай українське”.

Минулоріч ансамбль став лауреатом ІІ премії V Всеукраїнського фестивалю-конкурсу народної хореографії ім. Павла Вірського та мав честь виступати в Гала-концерті у театрі ім. Шевченка.

Це колектив, який збирає аншлагові зали і щоразу дивує своїх глядачів як високим професійним рівнем, так і програмою, яка постійно оновлюється.

pod (2) (k) pod (5) (k) pod (3) (k) pod (4) (k) pod (1) (k) pod (6) (k)