83-й концертний сезон обласної філармонії

Консервативна класика vs Експериментальна крос-жанровість

 

Новий сезон філармонії поєднає у собі витриману роками традицію і сміливі виклики сучасній аудиторії. Базові колективи – симфонічний та камерний оркестри, ансамбль «Поділля» – продовжують власні постійно діючі абонементи. Поруч із цим започатковано нові, часом несподівані та навіть шокуючі, програмні рішення.

Проект «СИМФОНІЧНИЙ ПРЕЗЕНТУЄ» – це ряд масштабних концертних програм. Відкриває проект і власне сезон Національний симфонічний оркестр України, а вінницький симфонічний готує три вибухові програми, одна із яких реалізована спільно з оперною дівою Марією Максаковою.

До 75-річчя найстаршого професійного колективу Вінниччини та одного із кращих народних колективів держави – Академічного ансамблю пісні і танцю «Поділля» – їхні колеги з регіонів України готують свої вітання в проекті «НА ГОСТИНУ ДО «ПОДІЛЛЯ». Серед учасників – потужні академічні колективи: «Зоряни» (Кропивницький), «Запорожці» (Запоріжжя) та прославлений Буковинський ансамбль (Чернівці).

«ВЕЧОРИ З «АРКАТОЮ» в цьому сезоні проходять під прапорами кількох держав. «Union Jack», «Біле та червоне», «Золоте і небесне» – символічні назви програм англійської, польської та української музики, участь у яких беруть солісти філармонії та запрошені гості.

Абонемент «STEINWAY & K°: НОВА  ГЕНЕРАЦІЯ», як підказує назва, об’єднує представників нового покоління української фортепіанної школи. Молоді піаністи, які уже заявили про себе на міжнародній сцені, кияни Роман Лопатинський, Антоній Баришевський та одесити Діана Гульцова й Олександр Мельничук, пропонують як речиталь, так і відділ у співпраці з симфонічним оркестром філармонії. Оркестрова частина програми присвячена фортепіанним концертам Бетховена, 250-річчя від дня народження якого ми відзначатимемо у 2020 році.

Значний ажіотаж очікується навколо проекту «…І НЕ ТІЛЬКИ ДЖАЗ». Тут ми побачимо і почуємо камерні колективи з оригінальними інтерпретаціями сучасних жанрів – танго, джазу та навіть латино-американської музики. На сцені – як аксакали, так і зовсім молоді зірки української сцени.

Найбільш очікуваною прем’єрою цього сезону є абонемент «OPERA PROJECT». Концертне виконання, картини з опер, найвідоміші сцени та окремі арії – усе це ми  нарешті побачимо на вінницькій сцені у виконанні артистів Вінницької, Одеської та Хмельницької філармоній.

Кращі концертні програми філармонійних сезонів на прохання постійних глядачів можна буде відвідати в проекті «НА БІС!». Іще одним абсолютно новим задумом став цикл програм «PHILHARMONIC INSOMNIA» («Філармонійне безсоння») – нічні концерти, сюрпризи від гастро-партнерів, нова атмосфера та ще деякі спеціальні незвичайності, які очікують на вінничан, що наважаться стати першими глядачами нового проекту.

Традиційно на останньому концерті кожного проекту серед глядачів відбудеться розіграш подарунків від партнерів проектів: ювелірної фабрики «МАЛЬВА», страхової компанії UPSK, сервісного центру «ТЕХСЕРВІС», мережі магазинів «ШИК І БЛИСК», товариства «МАЙСТЕР МЕРЕЖА» та тур-клубу «БІДНЯЖКА»

Квитки на концерти, в тому числі мультиквитки на проекти за супервигідною ціною, можна буде придбати уже зараз в касі філармонії та е-кассі за посиланням afisha.vn.ua.

Афіша концертного сезону 2019-2020 Вінницької філармонії
Афіша концертного сезону 2019-2020 Вінницької філармонії