82-й концертний сезон відкриється «Симфонічними зустрічами»

Відкриття 82-го концертного сезону

Вінницької обласної філармонії ім. М.Д. Леонтовича

СИМФОНІЧНІ ЗУСТРІЧІ

“ОПЕРНІ НОЧІ В САДАХ ІСПАНІЇ”

      Мрії здійснюються! Стрімко минули два перших найважливіших, найвідповідальніших роки формування симфонічного оркестру, на народження якого десятиріччями очікували тисячі вінницьких меломанів. 82-ий концертний сезон філармонії відкривається новим проектом — “СИМФОНІЧНІ ЗУСТРІЧІ” — концерти вінницького симфонічного та його гостей.

     Феєричний початок сезону відбудеться 18 вересня за участю зірок  академічної сцени — автора міжнародного арт-проекту ‘Lady Opera’ — народної артистки України Ольги Чубаревої та одного із топових українських піаністів молодого покоління — Сергія Григоренка (Львів).

      Прем’єрна співпраця Ольги Чубаревої та філармонійного симфонічного оркестру відбудеться у проекті “Вінницька симфонія” до Дня Міста 08 вересня на Майдані Незалежності. На відкритті ж філармонійного сезону відома співачка подарує вінничанам годинну програму з арій із опер та оперет. Провідна солістка Національної філаромнії є володаркою титулів «Чарівний голос України», «Берегиня», «Визнання-2011», доктором філософії та професором Інституту мистецтв НПУ ім. М. Драгоманова, стипендіатом Вагнерівського фестивалю в Байройті (Німеччина). Унікальний тембр та широкий діапазон голосу дають співачці змогу виконувати музику найрізноманітніших епох і жанрів —  від оперної класики до сучасної популярної пісні, від серйозного академічного авангарду до джазу. Одним із найбільш резонансних проектів Ольги Чубаревої стало грандіозне шоу ‘Lady Opera’, яке здобуло прихильність тисячі меломанів як в Україні, так і за кордоном.

        Поруч із всесвітньо відомими шедеврами оперної класики на нас чекають і прем’єри — вперше у Вінниці звучатиме музика іспанського композитора, сучасника Ф.Г. Лорки — Мануеля де Фальї, чиї Симфонічні враження “Ночі в садах Іспанії” виконає піаніст Сергій Григоренко. Музиканта можна назвати українсько-польським виконавцем: одночасно з навчанням в аспірантурі ЛНМА ім. М. Лисенка в рамках стипендіальної програми  «Gaude Polonia» Міністра  культури Польщі Сергій Григоренко проходив стажування в Музичній академії ім. Ф. Шопена у Варшаві, музикант є лауреатом більше десяти міжнародних конкурсів та постійним учасником музичних фестивалів в Україні та Польщі, має взання “Заслужений діяч культури Польщі”, активно співпрацює з Польським інститутом у Києві, є членом товариства Ф. Шопена у Львові, товариства В.А. Моцарта у Львові та Національної Спілки Театральних Діячів. Увійшов до рейтингового журналу «Топ 100 найвпливовіших особистостей  Львівщини».

       Симфонічний оркестр філармонії. Художній керівник — заслужений діяч мистецтв України Георгій Курков. Головний диригент — Василь Журбенко

І відділ:

   К. Сен-Санс. Симфонічна поема “Фаетон”

   М. де Фалья. Симфонічні враження “Ночі в садах Іспанії”

   Соліст — лауреат міжнародних конкурсів, заслужений діяч культури Польщі Сергій Григоренко (фортепіано, Львів)

ІІ відділ:
Шедеври світової оперної класики
Автор міжнародного арт-проекту ‘Lady Opera’, солістка Національної філармонії України — народна артистка України Ольга Чубарева

Розділіть з нами свято відкриття нового концертного сезону 18-го вересня о 18:30 в залі філармонії

Квитки в касі філармонії та частина в електронній касі
Вартість квитка — 100 грн

Детальна інформація за телефонами: (0432)66-13-50, (0432)66-06-91 та (093)027-75-70Chubareva700