80 концертний сезон (2016/2017)

fil80a

80-й концертний сезон Вінницької обласної філармонії  (2016-17 рр.)afisha 80-1

Цей концертний рік має бути особливо насиченим і цікавим, адже він — ювілейний. Його програму заповнюватимуть події з участю артистів Вінницької обласної філармонії та митців з інших областей нашої держави і закордонних митців. Тому радимо нашим постійним глядачам обов’язково придбати абонемент на концерти нового сезону.

До вашої уваги 6 абонементних циклів:

Вечори з “Аркатою”,

Steinway & Кº,

Слухай, співай грай українське,

Джаз в моєму місті,

У фокусі — голос,

Знай наших

Придбати абонементи можна, зателефонувавши за номерами: 66-13-50, 66-06-91, 093-027-75-70
та на сайті:     www.afisha.vn.ua

 

 

 

Мистецькі проекти 79-го концертного сезону Вінницької обласної філармонії  (2015-16 рр.)

бах слайдер

 Новий, 79-й, концертний сезон Вінницької філармонії обіцяє бути насиченим та яскравим, зберігаючи кращі із раніше реалізованих творчих ідей та активно експериментуючи із новими синтезованими жанрами, задовільняючи смаки поціновувачів як високого академічного музичного мистецтва, так і найсучасніших та найнесподіваніших форм музикування.

     Урочисте відкриття відбудеться 25 вересня в рамках відзначення світовим музичним товариством 330-річчя від дня народження Й.С.Баха проектом  “Й.С.Бах-330 — ексклюзиви: скрипкові концерти з електробандурою” за участю заслуженого артиста України К.Стеценка (скрипка, Київ) та Георгія Матвіїва (електробандура, Одеса).

arataНаступні концерти циклу “ВЕЧОРИ З “АРКАТОЮ” не поступаються першому в оригінальності: на честь іншого ювіляра — В.А.Моцарта —  27 січня 2016 у співпраці із Академічним камерним хором “Вінниця” пролунає “Реквієм”.

Сміливим творчим експериментом стане виконання концерту А.Вівальді Пори року” з електрогітарою (Соліст — Олег Кумпан, Вінниця) в програмі ‘ROCK-BAROCK’ (16 березня), а на традиційне святкування дня народження оркестру 31 травня 2016 аркатівці запросили колишніх випускників вінницьких мистецьких закладів освіти.

ukr

  Міжнародний День музики 01 жовтня святкуватимемо разом із Національною заслуженою капелою бандуристів України ім.Г.І.Майбороди. Цикл концертів “СЛУХАЙ, СПІВАЙ, ГРАЙ УКРАЇНСЬКЕ” продовжать Ансамбль народного танцю “Надзбручанка” (Тернопіль, 12 листопада), Академічний театр музики, пісні і танцю “Зоряни” (Кіровоград, 16 лютого) та оркестр Національного заслуженого академічного ансамблю танцю України ім.П.П.Вірського (11 березня).

fokus

   На численні прохання наших глядачів представляємо цикл вокальних вечорів “У ФОКУСІ — ГОЛОС”. 07 жовтня народна артистка України Ірина Швець та “Арката” запрошують на унікальний проект “Голос жінки”, 24 листопада вінничани вітатимуть волинський чоловічий вокальний квартет “Акорд”, а в 2016 році солісти філармонії готують дві прем’єри: “Інтриги оперних клавірів” (02 лютого) та “Романтика українського романсу” (31 березня).

metry

 

13 жовтня стартує цикл концертів визнаних майстрів сцени та їх вихованців — “МЕТРИ & сантиМЕТРИ”. Плеяду очолює Герой України, народний артист України Анатолій Паламаренко (майстер художнього слова, Київ), а підхоплять естафету народний артист України Сергій Грінченко (баян, Київ, 18 листопада), заслужений артист України Юрій Василевич (саксофон, Київ, 23 лютого) та заслужена артистка України Ольга Рівняк (скрипка, Київ, 12 квітня).

 

stenvВечори фортепіанної музики у рамках циклу STEINWAY & K°’ дарують Сергій Григоренко (Львів, 21 жовтня), Антоній Баришевський (Київ, 02 грудня), Інна Порошина (Київ, 10 лютого) та Юлія Воропаєва (Веймар, 06 квітня). Вінничани почують як сольні виступи піаністів, так і їх співпрацю  із “Аркатою”.

Найстарший колектив Вінниччини — Академічний ансамбль пісні і танцю “Поділля” пропонує традиційні та нові програми, об’єднані назвою-запрошенням “НА ГОСТИНУ ДО “ПОДІЛЛЯ”:podillya “Подільська рапсодія” (29 жовтня), “Щедрий вечір, добрий вечір” — традиційні різдвяні зустрічі із циклу “Вечори національної музики та кухні” (14 січня), “Від “Щедрика” до ‘Besame mucho’” (22 березня), “Подоляни й подолянчики” — до Міжнародного Дня дітей — концерт за участю вихованців мистецьких шкіл та студій міста (01 червня).

shlagerІще однією новинкою сезону стане цикл концертів наймолодшого колективу філармонії — Вокально-інструментального ансамблю “Експромт” — “ШЛЯГЕРИ ТА СВІЖАК”: “Не тільки про джаз” — композитор та співачка Оксана Славна (04 листопада), “Цимес-шоу” — до свята Хануки в рамках мистецького проекту “Вечори національної музики та кухні” (10 грудня), “Для вас, жінки” — до Міжнародного жіночого Дня — заслужений артист України Станіслав Городинський (03 березня), Beatles Tribute — до75-річчя Джона Леннона, за участю струнного квартету Академічного камерного оркестру “Арката” (20 квітня )

А на справжніх меломанів чекають нові музичні сюрпризи протягом фестивалів: VINNYTSIA JAZZ FEST, “Музика в монастирських мурах”, Міжнародний фестиваль ім.П.І.Чайковського та Н.Ф.фон Мекк, Форум молодої музики “Барви музики ХХІ сторіччя. Авангард. Класика. Джаз”, Міжнародний дитячо-юнацький естрадний конкурс “Музична парасолька”. На найменших глядачів очікують ряд новинок в рамках Дитячого музичного лекторію, заходів новорічно-різдвяного циклу та проекту “У ритмі літа”.

  Дбаючи про зручність обслуговування та заощаджуючи ваші кошти, пропонуємо можливість придбати як разові квитки, так і абонементи, в тому числі — пільгові. Діє гнучка система знижок та акцій для постійних глядачів. На останньому концерті кожного циклу серед власників абонементів буде розіграно цінні призи від наших меценатів.

 Щиро дякуємо нашим спонсорам та інформаційним партнерам за допомогу у підготовці, проведенні та висвітленні наших мистецьких заходів.

До зустрічі у концертній залі Вінницької обласної філармонії!

perebyvka

 

Мистецькі проекти 78-го концертного сезону Вінницької обласної філармонії (2014-15 рр.)

Fil_af

В рамках відзначення 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка офіційне відкриття 78-го концертного сезону філармонії відбудеться 13 вересня концертом колективу родом з батьківщини Тараса Шевченка, лауреата Національної премії України ім.Т.Шевченка — Черкаського академічного заслуженого народного хору із циклу “Слухай, співай та грай українське”. 30 жовтня вінничани вітатимуть із 70-річчям один із найстарших колективів міста — Академічний ансамбль пісні і танцю “Поділля”, а продовжать естафету колективи народного мистецтва із Луцька та Одеси.

 Долучаючись до проекту «Мистецтво країни — за вільну Україну», новий концертний рік філармонія розпочала 03 вересня благодійним вечором на підтримку учасників АТО «Мистецтво — за мир» за участю Академічного камерного хору «Вінниця» (художній керівник та диригент — народний артист України професор Віталій Газінський) та Академічного камерного оркестру «Арката» (художній керівник та диригент — заслужений діяч мистецтв України Георгій Курков).

 У традиційному циклі “Вечори з “Аркатою” оркестр пропонує зустрічі зі Станіславом Зубицьким (флейта, Італія-Україна), Олегом Рудницьким (фортепіано, Львів), концерт до відзначення 330-річчя від дня народження Й.С.Баха та, звичайно, день народження самої “Аркати” за участю юних виконавців.

 Плеяду визнаних майстрів музичного мистецтва у циклі під назвою “Браво, маестро!” цьогоріч складають заслужені артисти України Ірина Швець (вокальний вечір пам’яті К.Шульженко, Л.Орлової, Л.Гурченко та І.Юрьєвої “Я возвращаю Ваш портрет”), Ольга Рівняк (скрипка, Київ), Олександр Лагоша (альт, Київ), лауреати міжнародних конкурсів Юрій Калашніков (баян, Луганськ), Маріанна Гумецька (фортепіано, Лівів-Торонто).

 Поруч із досвідченими виконавцями вінничани радо вітають наступне покоління талановитих музикантів, виступи яких об’єднані у цикл “Молоді віртуози”: Юлія Самоєнко (фортепіано, Київ), Квартет саксофоністів — випускників НМАУ ім.П.Чайковського, Георгій Кожухар (фортепіано, Одеса), Олег Прокопчук (гітара, Вінниця) та Андрій Олександров (віолончель, Київ).

 А для поціновувачів сучасного музичного мистецтва та синтезованих жанрів презентуємо ряд програм “Класика і сучасність”: Квартет гітаристів та Квартет саксофоністів Національної філармонії України, Джаз-квартет ‘Art Prestige’ (Івано-Франківськ) та Ансамбль солістів Вінницької філармонії “Експромт”.

 Яскравим проектом нового сезону стануть вечори національної музики та кухні (української, єврейської, польської та румунської), присвячені до визначних дат та національних свят.

 У традиційній формі, але уже із новим наповненням на вінничан та гостей міста очікують масштабні музичні фестивалі: “Музика в монастирських мурах”, Міжнародний фестиваль ім.П.І.Чайковського та Н.Ф.фон Мекк, Форум молодої музики “Барви музики ХХІ сторіччя. Авангард. Класика. Джаз”, Міжнародний дитячо-юнацький естрадний конкурс “Музична парасолька”.

 Щиро дякуємо нашим спонсорам та інформаційним партнерам за допомогу у здійсненні, проведенні та висвітленні наших мистецьких заходів. Чекаємо на Вас у концертній залі Вінницької  обласної філармонії!