77 концертний сезон (2013/2014)

Afisha_150x75_plan

У 77-му концертному сезоні Вінницька обласна філармонія пропонує меломанам різнобарвну музичну палітру. Ексклюзивні концертні програми об’єднані у п’ять абонементних циклів:

Традиційні «Вечори з «Аркатою»», під час яких слухачі подорожуватимуть у часі під музику епох бароко, класики, романтизму і сучасних ритмів.

У циклі «Браво, маестро» свою майстерність демонструють визнані інструменталісти США, Німеччини та України, серед яких — фіналіст телевізійного конкурсу «Україна має талант» Олександр Божик.

Для прихильників хорового мистецтва філармонія підготувала цикл «Чотири хори року», до участі в якому запрошені колективи з Вінниці, Тернополя та Чернівців.

Фінальним акордом у цьому циклі стане виступ Житомирської капели «Орея».
В рамках циклу вокальних вечорів «Право голосу»  на глядачів чекає тандем «Аркати» із виконавцями в різних жанрах: симфоджаз від Ольги Плакидюк та симфорок від фіналіста телевізійного проекту «Голос країни» Олександра Онофрійчука.

Поціновувачів подільської автентичної музики порадують концерти до 70-річчя найстаршого філармонійного колективу — Академічного ансамблю пісні і танцю «Поділля».

У 77-му філармонійному сезоні на глядачів чекають і кілька абсолютно нових проектів:

Відома вінницька співачка і композитор Оксана Славна презентує концерти у супроводі музикантів квартету Романа Кульматицького: «Славний джаз», «Про кохання і не тільки»  — авторський вечір до дня Св. Миколая, вечір пам’яті Уітні Х’юстон, «Італійський дворик».

До 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка 12 березня 2014 року отримає свій старт мистецький проект «Така її доля» за мотивами поеми «Катерина». Виконавці — заслужена артистка України Ірина Швець, Академічний камерний оркестр «Арката», а також диптих «Мій Шевченко» та “Наша пісня не вмре, не загине”.

Міжнародний фонд «Таланти світу» представляє гала-концерт трьох баритонів «Любов — моя мелодія» (Москва), присвячений пам’яті Мусліма Магомаєва.

Відзначення 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників розпочнеться концертом Національного президентського оркестру в рамках Всеукраїнської естафети пам’яті «Слава визволителям України».